Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR

(1701)

*Paměťový kód

B kategória  

*Paměťový kód

Autor: Loyd Alexander
Jazyk: český
Vydavateľ: BETA
Kategória: Sebapremena, Motivácia, Psychológia, AKCIA - Špeciálna zľava

ISBN: 978-807593-239-6
EAN: 9788075932396
Krajina pôvodu: Česko
Formát: Viaz., 296 strán, 150 x 210
Rok vydania: 2020

Na sklade: 3ks
Pôvodná cena: 16.45 EUR
Naša cena: 11.52 EUR
Zľava: 30.00 %
Ušetríte: 4.94 EUR
B kategória
Jedná sa o knihy, ktoré už boli vystavené v kníhkupectvách, a s ktorými sa počas distribučného procesu manipulovalo (sklad – preprava – obchod – zákazník).
Môžu preto niesť známky opotrebovania a to:
zažltnutie strán, vyblednutý, opotrebovaný prebal, voľnejšia väzba, ohnuté rohy.
Nejedná sa teda o nové knihy z tlačiarne. Napriek tomu nijak neznehodnocujú obsah kníhy a neobsahujú žiadne výrobné vady, ktoré by bránili v plnohodnotnom "informačnom" zážitku z knihy.
Na knihy nie je možné uplatniť reklamáciu na základe poškodenia – ak by však obsahovali výrobné chyby (chýbajúce - zdvojené strany, opačné všitie a pod.) je možné uplatniť si na ne štandardnú reklamáciu.
Popis knihy:

Od autora bestselleru Léčebný kód V této knize autor s využitím léčebných kódů vysvětluje čtenářům, jak mohou „přeprogramovat“ své negativní vzpomínky, které mají zásadní vliv na kvalitu jejich života. Tvrdí, že za většinou špatných věcí, které se nám v životě dějí, stojí právě naše negativní vzpomínky a dokážeme-li se jich zbavit, zbavíme se tím i problémů, které s nimi souvisejí. „Uzdravte vzpomínky založené na strachu, jež jsou skutečným zdrojem vašich problémů.“Odporučiť priateľom: