Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR

(1604)

*Vzťahy bez ružových okuliarov

B kategória  

*Vzťahy bez ružových okuliarov

Vtipný varovný sprievodca znameniami

Autor: Šestáková Zuzana
Jazyk: slovenský
Vydavateľ: EUGENIKA
Kategória: Astrológia, AKCIA - Špeciálna zľava

ISBN: 978-80-8100-359-2
EAN: 9788081003592
Krajina pôvodu: Slovensko
Formát: Brož., 228 strán, 117 x 179
Rok vydania: 2013

Na sklade: 2ks
Pôvodná cena: 8.60 EUR
Naša cena: 6.02 EUR
Zľava: 30.00 %
Ušetríte: 2.58 EUR
B kategória
Jedná sa o knihy, ktoré už boli vystavené v kníhkupectvách, a s ktorými sa počas distribučného procesu manipulovalo (sklad – preprava – obchod – zákazník).
Môžu preto niesť známky opotrebovania a to:
zažltnutie strán, vyblednutý, opotrebovaný prebal, voľnejšia väzba, ohnuté rohy.
Nejedná sa teda o nové knihy z tlačiarne. Napriek tomu nijak neznehodnocujú obsah kníhy a neobsahujú žiadne výrobné vady, ktoré by bránili v plnohodnotnom "informačnom" zážitku z knihy.
Na knihy nie je možné uplatniť reklamáciu na základe poškodenia – ak by však obsahovali výrobné chyby (chýbajúce - zdvojené strany, opačné všitie a pod.) je možné uplatniť si na ne štandardnú reklamáciu.
Popis knihy:

Vtipná, sarkastická charakteristika mužov aj žien podľa znamení zverokruhu vzhľadom na lásku a partnerstvo, s dôrazom na negatívne vlastnosti. Dozviete sa, na čo si treba dávať pozor pri partnerovi určitého znamenia. A naopak, aký typ partnera by vám mohol vyhovovať. Každé znamenie je rozpísané zvlášť pre mužov a ženy a okrem celkovej charakteristiky predkladá rady na témy: ako ho/ju nájsť; ako ho/ju zbaliť; prvé rande; kedy sa s ním/ňou vyspať; kedy ju požiadať o ruku/kedy sa zmieniť o svadbe; čo keď vás opustí; čo keď opustíte vy jeho/ju. Dúfame, že sa pobavíte! Úryvok: Niektorí zemskí muži sú nielen otrasne neflexibilní, ale aj nudní. Nikdy neriskujú, nepodnikajú nič vzrušujúce či zábavné. Ak sa k tomu pridá ešte snaha žiť striedmo, skromne a zdravo, výsledkom je maximálne neznesiteľná osoba, ktorá iste skončí ako starý mládenec, možno aj ako celoživotný panic. Takéto typy môžu mať dlhý život a pevné zdravie, čo je paradox, pretože si počas tých dlhých rokov nič neužijú. Nevedno, prečo im osud doprial toľko času. Asi aby stihli odviesť poriadny kus práce (aj za ostatných, ktorí sa flákajú a užívajú si)...Odporučiť priateľom: