Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR

(1543)

*Láska k životu

B kategória  

*Láska k životu

Postřehy ke knize Tak pravil Zarathustra od Friedricha Nietzscheho

Autor: Osho
Preklad: Žlábková Jana
Jazyk: český
Vydavateľ: BETA
Kategória: Duchovné učenia, Filozofia, AKCIA - Špeciálna zľava

ISBN: 978-80-7306-728-1
EAN: 9788073067281
Krajina pôvodu: Česko
Formát: Brož., 200 strán, 140 x 200
Rok vydania: 2015

Na sklade: 1ks
Pôvodná cena: 11.30 EUR
Naša cena: 4.65 EUR
Zľava: 58.85 %
Ušetríte: 6.65 EUR
B kategória
Jedná sa o knihy, ktoré už boli vystavené v kníhkupectvách, a s ktorými sa počas distribučného procesu manipulovalo (sklad – preprava – obchod – zákazník).
Môžu preto niesť známky opotrebovania a to:
zažltnutie strán, vyblednutý, opotrebovaný prebal, voľnejšia väzba, ohnuté rohy.
Nejedná sa teda o nové knihy z tlačiarne. Napriek tomu nijak neznehodnocujú obsah kníhy a neobsahujú žiadne výrobné vady, ktoré by bránili v plnohodnotnom "informačnom" zážitku z knihy.
Na knihy nie je možné uplatniť reklamáciu na základe poškodenia – ak by však obsahovali výrobné chyby (chýbajúce - zdvojené strany, opačné všitie a pod.) je možné uplatniť si na ne štandardnú reklamáciu.
Popis knihy:

Mistr Osho interpretuje symbolický text o významném perském mystiku Zarathustrovi a zpřístupňuje ho běžnému čtenáři. Zarathustra si po určité době strávené v tichu hor uvědomil, jak důležité je sestoupit opět do „normálního“ světa a předávat získané poznání lidem. Osho na jeho příběhu ukazuje, že většina z nás žije jako velbloud, jenž je ochoten vláčet těžké břemeno a poslouchat rozkazy. S pomocí sebepoznání se však můžeme stát rebelujícím lvem a posléze dosáhnout nejvyšší úrovně vnitřního vývoje – stavu dítěte neboli moudré osobnosti, která se vrátila k nevinnosti a vyzařuje do světa lásku k životu.Odporučiť priateľom: