Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR

(1540)

*Anjelské rozprávky na dobrú noc

B kategória  

*Anjelské rozprávky na dobrú noc

Príbehy lásky a pomoci - pre potešenie, upokojenie a uzdravenie

Autor: Wallace Karen, Kolektív
Preklad: Sporková Andrea
Jazyk: slovenský
Vydavateľ: SYNERGIE
Kategória: Pre deti a mládež, Pedagogika, AKCIA - Špeciálna zľava

ISBN: 978-80-7370-324-0
EAN: 9788073703240
Krajina pôvodu: Česko
Formát: Viaz., 144 strán, 195 x 245
Rok vydania: 2014

Na sklade: 1ks
Pôvodná cena: 11.50 EUR
Naša cena: 8.05 EUR
Zľava: 30.00 %
Ušetríte: 3.45 EUR
B kategória
Jedná sa o knihy, ktoré už boli vystavené v kníhkupectvách, a s ktorými sa počas distribučného procesu manipulovalo (sklad – preprava – obchod – zákazník).
Môžu preto niesť známky opotrebovania a to:
zažltnutie strán, vyblednutý, opotrebovaný prebal, voľnejšia väzba, ohnuté rohy.
Nejedná sa teda o nové knihy z tlačiarne. Napriek tomu nijak neznehodnocujú obsah kníhy a neobsahujú žiadne výrobné vady, ktoré by bránili v plnohodnotnom "informačnom" zážitku z knihy.
Na knihy nie je možné uplatniť reklamáciu na základe poškodenia – ak by však obsahovali výrobné chyby (chýbajúce - zdvojené strany, opačné všitie a pod.) je možné uplatniť si na ne štandardnú reklamáciu.
Popis knihy:

22 pôvabne ilustrovaných príbehov, z ktorých vždy vyplýva určité posolstvo, prehľadne uvedené na konci rozprávky v rámčeku. Témy sa týkajú dôležitých vecí v živote: od viery vo vlastné schopnosti po prežívanie radosti zo spoločnej práce. Úvodná časť knihy vysvetľuje silu a moc rozprávania a poskytuje podrobný návod, ako pripraviť deti na pokojný spánok a ako s knihou pracovať tak, aby sa s pomocou týchto rozprávok rozvíjali schopnosti dieťaťa a jeho porozumenie zákonitostiam, ktoré v ľudskom živote fungujú. Kniha obsahuje aj meditačné a vizualizačné techniky, ktoré pomáhajú budovať vyššie uvedené.Odporučiť priateľom: