Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR

(1489)

*Sladký život bez cukru

B kategória  

*Sladký život bez cukru

8 týdenní detoxikační program a kuchařka

Autor: Wilsonová Sarah
Preklad: Jícha Jan
Jazyk: český
Vydavateľ: BETA
Kategória: Zdravý životný štýl, Kuchárky, Zdravie, AKCIA - Špeciálna zľava

ISBN: 978-80-7306-704-5
EAN: 9788073067045
Krajina pôvodu: Česko
Formát: Brož., 216 strán, 210 x 250
Rok vydania: 2015

Na sklade: 1ks
Pôvodná cena: 17.80 EUR
Naša cena: 10.68 EUR
Zľava: 40.00 %
Ušetríte: 7.12 EUR
B kategória
Jedná sa o knihy, ktoré už boli vystavené v kníhkupectvách, a s ktorými sa počas distribučného procesu manipulovalo (sklad – preprava – obchod – zákazník).
Môžu preto niesť známky opotrebovania a to:
zažltnutie strán, vyblednutý, opotrebovaný prebal, voľnejšia väzba, ohnuté rohy.
Nejedná sa teda o nové knihy z tlačiarne. Napriek tomu nijak neznehodnocujú obsah kníhy a neobsahujú žiadne výrobné vady, ktoré by bránili v plnohodnotnom "informačnom" zážitku z knihy.
Na knihy nie je možné uplatniť reklamáciu na základe poškodenia – ak by však obsahovali výrobné chyby (chýbajúce - zdvojené strany, opačné všitie a pod.) je možné uplatniť si na ne štandardnú reklamáciu.
Popis knihy:

Jedna z nejpozoruhodnějších populárně-naučných knih o zdravé výživě poslední doby. Trochu příručka paleo stravy, trochu osobní příběh, hodně fundovaných informací o metabolismu cukru i o poruchách, jež v organismu vyvolává, mnoho překvapivých fakt i krásných fotografií. Ultramoderní kuchařka v rustikálním stylu, v níž pozadí k pokrmům nové doby tvoří dřevo a omlácená omítka. Dílko hipsterské generace pro všechny, koho už otravují škatule, zatvrdlé formy a nefunkční pravidla, kdo se chtějí vymanit z otroctví včetně závislosti na cukru; pro lidi - tedy strávníky - toužící po svobodě, vitalitě a zdraví ze skvělého jídla mimo všechny tabulky a katalogy. Kniha, jejíž každá stránka vás bude bavit.Odporučiť priateľom: