Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR

(145203)

LÉTO: Harmonie a zdraví na každý den

LÉTO: Harmonie a zdraví na každý den

Autor: Svitko Jelena
Preklad: Žáček Rudolf
Jazyk: český
Vydavateľ: EUGENIKA
Kategória: Alternatívna medicína, Liečenie, Cvičenie (tel., mentálne), Zdravie, Recepty

ISBN: 978-80-8100-508-4
EAN: 9788081005084
Krajina pôvodu: Slovensko
Formát: Brož., 130 x 200
Rok vydania: 2018

Na sklade: 208ks
Pôvodná cena: 8.90 EUR
Naša cena: 8.19 EUR
Zľava: 8.00 %
Ušetríte: 0.71 EUR
Popis knihy:

Kniha vás prevedie deň za dňom obdobím od 1. júna do 31. augusta. Sympatická a hlavne veľmi skúsená ukrajinská lekárka a liečiteľka vás bude sprevádzať jednotlivými dňami tak, aby ste naplno využili možnosti a energiu horúceho bujného leta.


V lete nám príroda ponúka množstvo plodov, kvetov a ďalších prejavov jej hojnosti. K nim patrí aj med, ktorému je venovaných niekoľko kapitol hneď zo začiatku. K častým nepríjemnostiam patria rôzni paraziti, preto tu nájdete viacero rád, ako ich zo svojho organizmu vyhnať. Ďalšie zdravotné ťažkosti a témy, ktoré Jelena Svitko úspešne rieši, sú: žlčové kamene, diabetes, zdravé cievy a žily, hemoroidy. Celkovo kniha obsahuje množstvo rozmanitých receptov na chutné a zdravé jedlá, liečivé prípravky aj nevšedné domáce kozmetické prostriedky.


Čo sa týka nielen tela, ale aj duše, tento letný diel rozoberá niekoľko zaujímavých ikon, svätú Trojicu, deň Ivana Kupalu, chrám sv. Pavla v Ríme, premenenie Krista; nechýbajú ani pekné a u nás málo známe špeciálne modlitby.

 

Aktuálne informácie o prednáškach a kurzoch pani Jeleny Svitko na Slovensku nájdete na facebooku Elena SvitkoOdporučiť priateľom:

Ďalej doporučujeme: