Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR

(145120)

Žít naplno (komplet 6 kníh)

Vypredané

Žít naplno (komplet 6 kníh)

Autor: Osho
Jazyk: český
Vydavateľ: EUGENIKA
Kategória: Motivácia, Meditácia, Vzťahy, Komplety, Osho - Miniknihy

ISBN: 978-80-0145-120-5
EAN: 9788001451205
Krajina pôvodu: Slovensko
Formát: Brož., 528 strán, 117 x 179
Rok vydania: 2017


Pôvodná cena: 28.00 EUR
Naša cena: 23.00 EUR
Zľava: 17.86 %
Ušetríte: 5.00 EUR
Popis knihy:

Šesť tematicky ladených pekných malých knižiek sú plné múdrosti, duchaplnosti aj humoru veľkého majstra Osha. Myšlienky a rady, ktoré tu nájdete, účinne a úderne prebudia vášho ducha a v mnohom vám otvoria oči. Stačí si prečítať zakaždým iba kúsok, a budete sa cítiť znovuzrodení, svieži, silní, nespútateľne slobodní a totálne jedineční. Taký vplyv na ľudí totiž Osho mal a o to mu aj celý život išlo.

 

"Žít naplno": Formou otázok a odpovedí sa tu rozoberajú témy ako vážnosť, hravosť, humor, radosť, smiech, ale aj šport, vzťahy, detstvo, bezstarostnosť, sloboda, voľnosť, strach, pocit viny, Boh... 

 

"O vztazích": Prečo je taká zložitá sexualita, prečo človek tak túži po šťastnom ľúbostnom vzťahu napriek opakovaným sklamaniam a bolesti, prečo sa pri zaľúbenosti správame ako blázni, čo je to žiarlivosť, ako si nájsť spriaznenú dušu, kedy je vhodné vo vzťahu ostať a kedy odísť, ako milovať lepšie...? 

 

"Rebelství": Ako žiť slobodne a nenechať sa obmedzovať zaužívanými názormi, zvykmi, hodnotami a tradíciami. Avšak kto je naozajstný rebel? Čo je ozajstná sloboda a čo len prázdna póza? Osho tiež popisuje povahu a spôsob života rebela, ktorý je jeho ideálom človeka.

 

"Nauč se být sám sebou": V snahe odpovedať na niekoľko zásadných existenčných otázok tu Osho hovorí o tom, ako sa ľudia boja byť sami sebou a prijať sa takí, akí sú, lebo ich od narodenia vychovávajú nevedomé osoby a nevedomá spoločnosť. Hoci to s nami myslia dobre, vedú nás k tomu, že zabudneme na svoju detskú jasnosť a priamosť a začneme si nasadzovať rôzne masky. Tie však musíme odhodiť, ak sa chceme opäť stať tým, kým naozaj sme. 

 

"Jak nás klame mysl": Ako funguje ľudská myseľ a ako sa prejavuje? Myseľ si vie nájsť dôkazy pre akýkoľvek svoj názor. Je preto nutné pochopiť, že myseľ neodráža objektívnu realitu. Myseľ treba prekonať a hľadať skutočnosť, ktorá ju presahuje. Len tak sa oslobodíme od zbytočného utrpenia a naplníme svoj skutočný potenciál.

 

"Píseň ticha": Pojednanie o možnostiach komunikácie s Bohom. Pravý dialóg je rituál a nie len formalita, pre dosiahnutie toho, čo si prajeme. Pre Osha vedie správna cesta od dialógu k meditácii. Do stavu, kedy človek neustále triezvo vníma prítomnosť, je bdelý a vnímavý, a tak sa vlastne vnára do pravej reality...Odporučiť priateľom:


Vypredaný titul:
Zadajte e-mail a budeme Vás informovať o dostupnosti:

Ďalej doporučujeme: