Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR

(144938)

Co nám nejvíce komplikuje život

Akcia   Akcia!  

Co nám nejvíce komplikuje život

Autor: Hlavička Josef
Jazyk: český
Vydavateľ: EUGENIKA
Kategória: Psychológia motivačná, Duchovné učenia, AKCIA - Eugenika, AKCIA od 0,10 EUR

ISBN: 978-80-8100-526-8
EAN: 9788081005268
Krajina pôvodu: Slovensko
Formát: Brož., 216 strán, 160 x 235
Rok vydania: 2017

Na sklade: 5ks
Pôvodná cena: 9.20 EUR
Naša cena: 1.00 EUR
Zľava: 89.13 %
Ušetríte: 8.20 EUR
Popis knihy:

Napadlo vás už niekedy zamyslieť sa nad tým, ktoré vaše názory a prístupy vám v živote spôsobili najviac problémov a neúspechov? Nevšimli ste si, že sa u vás zrejme vyskytujú opakovane? Pokúšali ste sa ich zbaviť, alebo ani nie? A ak áno, neviete si s tým rady? Ak na tieto otázky odpoviete záporne, ste k sebe úprimní a máte chuť sa už konečne pohnúť v živote ďalej, potom je táto kniha pre vás to pravé. Nepoučuje, neškolí, nepodáva jednoduché, ale neúčinné vzorce či návody. Skôr nastavuje zrkadlo, v ktorom sa môžete uvidieť, čo sa týka vášho vzťahu k rôznym citlivým a chúlostivým stránkam života. Predstaví vám rôzne uhly pohľadu na naše hlavné chyby a ponúkne námety na ich riešenie. Vychádza pritom z toho, že každý jednotlivý prípad je originálny, neopakovateľný a že ho treba posudzovať vždy podľa konkrétnych okolností a životných podmienok každého človeka.
Kniha je teda vo svojej podstate o tom, co robíme v živote zle či nesprávne, a ponúka názor na to, čo sa s tým dá urobiť, aby to bolo lepšie. Inšpiruje k tomu, aby ste našli odvahu zmeniť to nefunkčné vo vašom živote, a tým si otvoriť celkom nové možnosti, o akých vás dovtedy ani nenapadlo uvažovať.
Čítať sa vám bude veľmi dobre a pútavo, pretože mnohé časti textu sú poňaté ako rozhovory dobrých priateľov, alebo ako príklady zo života bežných ľudí z nášho kultúrneho prostredia.

Autora knihy už možno poznáte z kníh O životní moudrosti aneb Jak žít s lehkostí a vtipem a Život jako hra i umění, ktoré tiež vydala Eugenika. Táto kniha na ne voľne nadväzuje a dopĺňa ich.Odporučiť priateľom:

Ďalej doporučujeme: