Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR

(144936)

Anjelské afirmácie

Anjelské afirmácie

Autor: Thomková Janka Sofia
Jazyk: slovenský
Vydavateľ: HLADOHLAS
Kategória: Beletria a poézia

ISBN: 978-80-89711-74-1
EAN: 9788089711741
Krajina pôvodu: Slovensko
Formát: Viaz., 100 strán, 105 x 135
Rok vydania: 2017

Na sklade: 10ks
Pôvodná cena: 7.70 EUR
Naša cena: 5.39 EUR
Zľava: 30.00 %
Ušetríte: 2.31 EUR
Popis knihy:

Milý čitateľ, návod na použitie tejto láskyplnej knižočky je jednoduchý: precíť svoj stav mysle a tela, náhodne otvor a čítaj. Čo sa ti dostane do očí duše, to si tichučko vlož do srdca a počas dňa si to nenásilne pripomínaj. Nepochybuj o tom, že ak semienko obsahujúce neobyčajnú liečivú moc budeš polievať, chytí sa a prinesie ti obrovskú úrodu. V podobe pokoja, zdravia a vnútornej spokojnosti. Rovnako tak môžeš vyfarbiť mandaly pod afirmáciami na tvoj obraz. Tým sa táto kniha stane skutočne „tvojou“.

Autor o knihe:
"Najväčším životným magnetom zostali momenty, keď som padla na dno a bez dychu odovzdané viere v steblo nás zušľachtených, obitých o balvany, vyvrhol ma prúd na breh. Tam sa sila násobila pokorou. Ego povýšenosti, okresané prekážkami strachu a nevedomosti, premenilo sa na čistú odvahu, úctu a vieru. A opäť s prebudenou vášňou a láskou k púti zhojenú loďkou svojho tela položila som na hladinu..."
                                                           Janka Sofia Thomková

Hirax o knihe:
"Sofia, sestrička milovaná, keď píšem tieto vety, netušíš, že ti idem stvoriť knihu. Tvoju. Musel som naplniť vnuknutie, ktoré mi prišlo tesne po jednom stretnutí s tebou. Teraz tú myšlienku držíš v dlaniach. Veľakrát sme otvorili tému tvojej prvej knihy. Na zatiaľ poslednú cestu do Mexika si sa vybrala aj s tým zámerom, že tam budeš mať čas na písanie a zaznamenávanie si myšlienok pre knihu. Ale o mobil, v ktorom si ich mala ulo- žené, si prišla. Chcem ti týmto malým krásnym dielkom odkázať, že ty už knihu máš. Nie jednu, ale stovky. Napísala si ich tým najkrajším spôsobom v prítomnom okamihu bez toho, aby si mala cieľ písať. Niet úprimnejšej cesty... Najprv som sa spýtal mojej ženušky Ivky a vašej pomocníčky zo Slnka v srdci An- čulky, či by sa nepustili do úlohy povyberať z tvojich odkazov na stránke Slnka v srd- ci tie „najsilnejšie“ afirmácie, myšlienky a kratučké úvahy. No potom som prišiel domov a pustil som sa do toho sám. Trvalo mi to tri hodiny, šlo to ľahšie, ako keď pierko padá na hladinu. Keď som skončil, zostali vo mne ticho a mier. Opäť som si každou bunkou uvedomoval tvoju múdrosť, pretože čo veta, to briliant lesknúci sa láskou, pochopením, súcitom, múdrosťou. Ja som nevyberal, ja som tie vety bral jednu za druhou, nebolo žiadnej „slabšej“ alebo „silnejšej“ afirmácie, ani jedno písmenko tam nebolo navyše. Z celého môjho malého ľudského srdca ti ďakujem, že si a že si našla cestu, aby tvoja múdrosť vytryskla pre nás všetkých – tých, ktorých si sa dotkla svojou bezhraničnou láskou. Ďakujem."

                                       Paľko von Hiraxko, braček, vďačiaci ti za mnoho

 

"Som liečiteľom svojho života."

"Boh vo mne zrkadlí svoju dokonalosť."

"Zmenu nemám urobiť so svetom, ale v sebe."

"Nemôžem vstúpiť do loďky svojich druhov a žiť ich púť."

"Moje telo dokonale zrkadlí pôvod mojich myšlienok."

"Mojím právom od narodenia je byť naplno sám sebou a vyjadriť tvorivo a slobodne svoju jedinečnosť."

"Nezabudni – v okamihu, keď budeš mať pocit, že cieľ je na dosah, objaví sa ďalší."Odporučiť priateľom:

Ďalej doporučujeme: