Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR

(144684)

Strach, deprese, relaxace

Strach, deprese, relaxace

Autor: Sri Aurobindo
Preklad: Slámová Jana
Jazyk: český
Vydavateľ: EUGENIKA
Kategória: Zdravie, Psychológia všeobecná

ISBN: 978-80-8100-488-9
EAN: 9788081004889
Krajina pôvodu: Slovensko
Formát: Brož., 168 strán, 117 x 179
Rok vydania: 2017

Na sklade: 97ks
Pôvodná cena: 7.90 EUR
Naša cena: 7.11 EUR
Zľava: 10.00 %
Ušetríte: 0.79 EUR
Popis knihy:

Vďaka dvom významným duchovným učiteľom našej doby, ktorí patria medzi „klasiku“, čitateľ pochopí hlbšie korene a príčiny strachu, pričom niektoré sú dosť nezvyčajné a veľmi zaujímavé. Knižka sa pritom venuje konkrétnym druhom strachu: strachu zo smrti, strachu z choroby, strachu z bolesti, ale aj strachu pri učení. Zvláštny druh strachu je strach z Boha a z hriechu – čo môže mnohým pripadať zastaralé a dnes už neaktuálne, možno však budete prekvapení, keď si prečítate, ako presne to autori myslia!
Čo je to vlastne strach? Prečo ho človek cíti? A ako sa ho zbaviť? Dôležité je, že tu nájdete nielen vysvetlenie, ale najmä praktické rady, ako si poradiť s rôznymi konkrétnymi druhmi strachu, a to aj formou otázok a odpovedí.
Druhá časť sa venuje podobným spôsobom depresii. Tretia časť patrí odpočinku a relaxácii: radám, ako sa správne uvoľniť, prípadne čo si počať so zlou náladou; ale aj triezvemu zamysleniu sa nad tým, či v súčasnosti až príliš nevyzdvihujeme hodnotu zábavy... A tiež sa tu objavuje triezvy, odvážny pohľad na to, čo je to lenivosť, nuda či pocit prázdnoty, ktorý dnes trápi mnohých aj úspešných a veľmi aktívnych ľudí.
Je to teda kniha na dnešné pomery vysoko aktuálna!


Ukážka z knihy:
Obsah: (JPG | PDF) Úryvok: (JPG | PDF)

Odporučiť priateľom:

Ďalej doporučujeme: