Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR

(144526)

Zabudnutý čas

Zabudnutý čas

Autor: Guskin Sharon
Preklad: Kantorová-Báliková Jana
Jazyk: slovenský
Vydavateľ: IKAR Bratislava
Kategória: Beletria a poézia, Reinkarnácia

ISBN: 978-80-551-5071-0
EAN: 9788055150710
Krajina pôvodu: Slovensko
Formát: Viaz., 390 strán, 135 x 205
Rok vydania: 2016

Na sklade: 1ks
Pôvodná cena: 13.90 EUR
Naša cena: 9.73 EUR
Zľava: 30.00 %
Ušetríte: 4.17 EUR
Popis knihy:

Čo by ste urobili, keby váš štvorročný syn tvrdil, že už žil iný život a chce sa doň vrátiť?

Noah má štyri roky a chce ísť domov. Jediný problém je v tom, že už doma je.

S Noahom nič nejde ľahko, to jeho mama Janie dobre vie. Chlapec má hrôzu z vody, a aby ho dostala do vane, musí s ním zápasiť, čo sa jej nie vždy chce. Má také hrozné nočné mory, že desia aj ju. Ľudia vravia, že z toho vyrastie, ale zdá sa, že sa deje pravý opak – je to čoraz horšie. Keď Janie zavolajú zo škôlky do práce a požiadajú ju, aby okamžite prišla, Janie sa prevracia celý svet.

Jeromovi Andersonovi sa jeho svet už prevrátil. Smrteľná diagnóza ho postaví zoči-voči faktu, že čoskoro môže zomrieť. Riadi sa však heslom: Ešte som neskončil. Kedysi vychádzajúca hviezda akademických kruhov, profesor psychiatrie, zdanlivo zahodil celú kariéru, aby mohol skúmať záhadu reinkarnácie. Stratil úctu svojich kolegov, ale to ho nezastavilo. Život zasvätil hľadaniu vysvetlení. Janie k nemu privedie syna, lebo zúfalo hľadá pomoc. Anderson si uvedomí, že Noah môže byť kľúčovou osobou v jeho výskume, poslednou šancou na vykúpenie.

Čoskoro všetci traja – Noah, Janie a Anderson – klopú na dvere ženy, ktorú nikdy nevideli. Za tými dverami čakajú odpovede na všetky ich otázky. Naozaj však po nich túžia?Odporučiť priateľom:

Ďalej doporučujeme: