Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR

(144467)

Kniha radosti

Vypredané

Kniha radosti

Autor: Dalajlama, Desmond Tutu
Preklad: Terenová Marína, Mgr.
Jazyk: slovenský
Vydavateľ: NOXI
Kategória: Duchovné učenia, Sebapremena, Motivácia

ISBN: 978-80-8111-389-5
EAN: 9788081113895
Krajina pôvodu: Slovensko
Formát: Viaz., 368 strán, 150 x 230
Rok vydania: 2016


Pôvodná cena: 12.90 EUR
Naša cena: 11.87 EUR
Zľava: 8.00 %
Ušetríte: 1.03 EUR
Popis knihy:

Jeho Svätosť Dalajláma a arcibiskup Desmond Tutu sa raz začali rozprávať o veľmi dôležitej téme – o radosti. Obaja nositelia Nobelovej ceny za mier, významní duchovní majstri a morálni vodcovia našich čias sú známi aj tým, že sú to najnákazlivejší šťastní ľudia na svete.

Túto knihu si od začiatku predstavovali ako trojposchodovú narodeninovú tortu: ich vlastné príbehy a ponaučenia o radosti, najnovšie zistenia v náuke o hlbokom šťastí a denných tréningoch, ktoré vychádzajú z ich vlastných citových a duchovných skúseností. Obaja si prešli veľkými osobnými i politickými nepriazňami, a obaja sú tu pre čitateľov, aby sa s nimi podelili o vlastné príbehy zápasov a znovuzrodenia. Teraz, obaja osemdesiatnici sa chcú vyznať z toho najdôležitejšieho – teda skutočnosti, že aby ste boli radostní, musíte tešiť ostatných.

 

JEHO SVÄTOSŤ DALAJLÁMA
Tibetský duchovný vodca Tenzin Gyatso, sa sám označuje za jednoduchého budhistického mnícha. V roku 1989 získal Nobelovu cenu za mier. Žije v exile v Indii.

 

DESMOND TUTU
Emeritný arcibiskup anglikánskej cirkvi Južnej Afriky, sa stal popredným lídrom v boji za spravodlivosť a rasovú rovnosť. V roku 1984 získal Nobelovu cenu za mier.

 

DOUGLAS ABRAMS
Autor, redaktor a literárny agent. S Desmondom Tutu pracuje ako spoluautor viac ako desaťročie. Než si založil vlastnú agentúru, pracoval v HarperCollins.Odporučiť priateľom:


Vypredaný titul:
Zadajte e-mail a budeme Vás informovať o dostupnosti:

Ďalej doporučujeme: