Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR

(144296)

Feng-šuej pro kancelář

Feng-šuej pro kancelář

Autor: Wilking Kathrin
Jazyk: český
Vydavateľ: EUGENIKA
Kategória: Feng-šuej, Bývanie

ISBN: 978-80-8100-462-9
EAN: 9788081004629
Krajina pôvodu: Slovensko
Formát: Brož., 152 strán, 130 x 200
Rok vydania: 2016

Na sklade: 561ks
Pôvodná cena: 6.60 EUR
Naša cena: 5.94 EUR
Zľava: 10.00 %
Ušetríte: 0.66 EUR
Popis knihy:

Ako každé prostredie, aj to pracovné hrá veľmi významnú úlohu v našom živote. Nielen doma, ale aj v práci trávime čoraz viac času. Feng-šuej je dnes už všeobecne uznávané umenie, ako si zariadiť svoj domov, aby sme sa cítili dobre a prosperovali po všetkých stránkach. Prečo teda túto starovekú múdrosť neaplikovat aj na pracovisko? Vhodne usporiadaný priestor, poriadok na stole, príjemná kancelária – to všetko je predsa dôležité, aby sme nemali zbytočný stres, lepšie si organizovali úlohy a čas, aj aby sme dobre pôsobili na svojich klientov či iné pracovné návštevy.  
Autorka podrobne, dôkladne a zároveň zrozumiteľne vysvetľuje, ako sa pustiť do hodnotenia toho, ako vlastne máte, alebo mali by ste mať, kanceláriu zariadenú. Začína od umiestnenia pracovného stola, od voľby vhodného stola aj stoličky. Dostáva sa však aj k takým témam, ako kam si treba sadnúť pri dôležitom jednaní. Všetky typické feng-šuej prvky a pomôcky, ako pa-kua, svetové strany, päť elementov, vhodné farby, sektory miestnosti (deľba priestoru podľa životných oblastí), rôzne doplnky a typické feng-šuej predmety – s tým všetkým sa v tejto knihe zoznámite úplne prirodzene a postupne. Pod vedením autorky si tiež budete vedieť zostaviť svoj osobný profil, čiže aká je vaša povaha a čo je vhodné pre vás osobne. Feng-šuej totiž nemá len celkové zásady, ale je postavené práve na prispôsobení toku energie a celého priestoru tomu, aký je jedinec, ktorý daný priestor obýva alebo používa.
Dôraz sa kladie aj na komunikáciu a spoluprácu s kolegami, nadriadenými, obchodnými partnermi a klientmi.  Špeciálna kapitola je venovaná bohatstvu a úspechu, čo je jedna z hlavných tém feng-šuej. Na prosperitu treba predsa dbať pri zariaďovaní pracoviska ešte viac, ako pri zariaďovaní domu či bytu! Pre lepšiu predstavu a uplatnenie tohto učenia vo vlastnom živote nájdete v knihe plno ilustrácií.


Ukážka z knihy:
Obsah: (JPG | PDF) Úryvok: (JPG | PDF)

Odporučiť priateľom:

Ďalej doporučujeme: