Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR

(143912)

Poznejte paleo superpotraviny

Akcia   Akcia!  

Poznejte paleo superpotraviny

Nejlepší paleo potraviny pro spalování tuků, tvorbu svalů a dosažení optimálníhi zdraví

Autor: Connell Heather, Maranan Julia
Preklad: Čapková Lenka Marie
Jazyk: český
Vydavateľ: SYNERGIE
Kategória: Výživa, Recepty, Zdravý životný štýl, AKCIA od 0,10 EUR

ISBN: 978-80-7370-382-0
EAN: 9788073703820
Krajina pôvodu: Česko
Formát: Brož., 224 strán, 190 x 235
Rok vydania: 2015

Na sklade: 1ks
Pôvodná cena: 18.15 EUR
Naša cena: 3.20 EUR
Zľava: 82.37 %
Ušetríte: 14.95 EUR
Popis knihy:

Paleo diéta si svoju popularitu bezpochyby zaslúži. Strava založená na potravinách našich predkov, lovcov a zberačov, výrazne prospieva zdraviu a zabraňuje vzniku závažných ochorení: cukrovky, autoimunitných chorôb, rakoviny a neurodegeneratívnych chorôb. Hoci tradičný pohľad na výživu hovorí, že zelenina a ovocie sú v strave tým najzdravším a že živočíšne výrobky nášmu zdraviu škodia, na zoznamoch superpotravín sa na prvých miestach umiestňuje sója, ovocie s vysokým glykemickým indexom a strukoviny. Tie pritom obsahujú anti-živiny a alergény, ktoré naše telo nevie účinne spracovať.

 

Odborníčka na Paleo diétu a holistická nutričná poradkyňa Heather Connell vás v tejto knižke prevedie 50 najdôležitejšími Paleo superpotraviny, počnúc vhodnými zdrojmi proteínov, tukov (ako je kokosový olej), a dôjde aj na výber ovocia a zeleniny, ktorá sa pre Paleo najlepšie hodí.

 

Pri každej superpotravine nájdete chutný recept a môžete tak rovno čerpať jeho liečivú silu. Táto kuchárka sa stane vaším základným sprievodcom Paleo diétou a pomôže vám, aby ste si z nej mohli vybrať to najlepšie.Odporučiť priateľom:

Ďalej doporučujeme: