Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR

(143694)

Nebo nie je výmysel, 2. vydanie

Vypredané

Nebo nie je výmysel, 2. vydanie

Skutočný príbeh malého Coltona sa dočkal aj úspešného filmového spracovania

Autor: Burpo Todd, Vincentová Lynn
Preklad: Uhríková Dominika
Jazyk: slovenský
Vydavateľ: TATRAN
Kategória: Beletria a poézia

ISBN: 978-80-222-0699-0
EAN: 9788022206990
Krajina pôvodu: Slovensko
Formát: Viaz., 188 strán, 135 x 205
Rok vydania: 2014


Pôvodná cena: 10.90 EUR
Naša cena: 9.59 EUR
Zľava: 12.00 %
Ušetríte: 1.31 EUR
Popis knihy:

Len trojročný Colton vyrozprával rodičom, ako počas operácie opustil svoje telo. Dokázal, že neklame, keď presne popísal, čo v inej časti nemocnice práve robili jeho rodičia, kým on ležal na operačnom stole. Vylíčil, ako navštívil nebo, a opakoval slová ľudí, ktorých tam stretol, hoci predtým ich nikdy nevidel, ba dokonca spomenul udalosti, čo sa odohrali dávno predtým, než prišiel na svet. Navyše ohromil rodičov opismi a záhadnými podrobnosťami o nebesách presne podľa Biblie, hoci nevedel čítať.

 

S dojemnou naivnosťou, a detsky smelou úprimnosťou, Colton vykresľuje stretnutie s dávno zosnulými členmi rodiny. Hovorí o Ježišovi a anjeloch, tvrdí, aký „veľký, fakt veľký“ je Boh, a ako veľmi nás miluje.

 

Kniha Nebo nie je výmysel v podaní Coltonovho otca, no vyrozprávaná nenapodobiteľne prostými chlapcovými slovami, poodhaľuje svet, ktorý nás čaká po smrti – kde, ako vraví Colton, „nikto nie je starý a nenosí okuliare“.

 

Už z traileru je jasné, že budete dojatí ako malé deti a ak sa chcete presvedčiť, že to nebude len filmovým spracovaním, do ktorého sa mnohí dokážu ponoriť viac hlavne pri konfrontácii v kinosále, prečítajte si knihu Nebo nie je výmysel. Film už bude len krásnym doplnkom, ktorý si jednoducho aj tak nedokážete nechať ujsť. V kinách od októbra 2014.Odporučiť priateľom:


Vypredaný titul:
Zadajte e-mail a budeme Vás informovať o dostupnosti:

Ďalej doporučujeme: