Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR

(1435)

*O lásce

B kategória  

*O lásce

Láska obohacuje každého

Autor: Osho
Preklad: Zajíčková Sylva
Jazyk: český
Vydavateľ: EUGENIKA
Kategória: Vzťahy, AKCIA - Špeciálna zľava

ISBN: 978-80-8100-178-9
EAN: 9788081001789
Krajina pôvodu: Slovensko
Formát: Brož., 272 strán, 130 x 200
Rok vydania: 2018

Na sklade: 2ks
Pôvodná cena: 11.59 EUR
Naša cena: 8.11 EUR
Zľava: 30.00 %
Ušetríte: 3.48 EUR
B kategória
Jedná sa o knihy, ktoré už boli vystavené v kníhkupectvách, a s ktorými sa počas distribučného procesu manipulovalo (sklad – preprava – obchod – zákazník).
Môžu preto niesť známky opotrebovania a to:
zažltnutie strán, vyblednutý, opotrebovaný prebal, voľnejšia väzba, ohnuté rohy.
Nejedná sa teda o nové knihy z tlačiarne. Napriek tomu nijak neznehodnocujú obsah kníhy a neobsahujú žiadne výrobné vady, ktoré by bránili v plnohodnotnom "informačnom" zážitku z knihy.
Na knihy nie je možné uplatniť reklamáciu na základe poškodenia – ak by však obsahovali výrobné chyby (chýbajúce - zdvojené strany, opačné všitie a pod.) je možné uplatniť si na ne štandardnú reklamáciu.
Popis knihy:

Inšpiratívne a odvážne myšlienky o tom, čo je to láska a ako málo vedia ľudia skutočne milovať. Osho vysvetľuje, ako je už v útlom detstve deformovaná schopnosť milovať aj predstava o láske; rozpráva o súvislostiach medzi láskou a sexualitou, o milostných vzťahoch, manželstve, nezmyselnom hľadaní dokonalého muža či ženy, zamilovanosti a pocite osamelosti. Časť textu tvoria otázky a odpovede na tému partnerských vzťahov a partnerské poradenstvo.

 

Úryvok: Skutečná láska se bude měnit. Pochopíte-li, že se změní, že se jednou za čas může vaše partnerka začít zajímat o někoho jiného, musíte být chápající, milující a láskyplní a umožnit jí jít cestou, na kterou se touží její bytost vydat – je to pro vás příležitost dokázat své partnerce, že ji milujete. Milujete ji, dokonce i když bude milovat někoho jiného. Budete-li chápající, je možné, že se vaše láska stane celoživotní záležitostí, ale pamatujte si, že nebude trvalá. Když jste začali milovat, byli jste příliš mladí, bez zkušeností; jak by tedy mohla vaše láska zůstat stejná? Láska bude čas od času potřebovat příležitost ke změně. Ve zdravé společnosti bude možné této příležitosti využít, a přesto zůstane vztah, jejž k někomu chováte, nepokažený. Je však možné, že budete muset změnit své milence mnohokrát za život. Změna milenců vám přinese obohacení, a jestliže se bude celý svět řídit tím, co vám tu o lásce říkám, obohatí se i celý svět.Odporučiť priateľom: