Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR

(143187)

Seth hovorí

Vypredané

Seth hovorí

O večnej existencii duše

Autor: Roberts Jane
Preklad: Hylanderová Aneta
Jazyk: slovenský
Vydavateľ: PLEJÁDY
Kategória: Sebapremena, Minulé životy, Mystika

ISBN: 978-80-971145-6-5
EAN: 9788097114565
Krajina pôvodu: Slovensko
Formát: Brož., 553 strán, 140 x 215
Rok vydania: 2014


Pôvodná cena: 22.00 EUR
Naša cena: 18.70 EUR
Zľava: 15.00 %
Ušetríte: 3.30 EUR
Popis knihy:

Táto kniha je určená pre individualistov, ktorí si sami hľadajú svoju cestu k poznaniu, bez gurua, bez majstra, bez organizácie a bez zvodcu a zvádzaných. Seth nemôže mať na všetko správnu odpoveď, pretože taká neexistuje. Ponúka však "spôsob vnímania reality" a čo je ešte dôležitejšie "spôsob vytvárania reality našimi myšlienkami ". To je podstata tejto knihy.

 

Seth, ktorý sám o sebe hovorí ako o multidimenzionálnej osobnosti, s nadhľadom chápe naše útrapy, je plný súcitu, má zmysel pre humor. Seth, počas prenosu textu vtelený do Jane, si rád popíjal pivo a spomínal na časy, kedy si aj on mohol užívať telesné slasti na zemi. Seth nemoralizuje, neprikazuje a nezakazuje. Sám tvrdí, že v mnohých svojich fyzických inkarnáciách bol okrem iného prostitútka, chudobná mnohodetná matka, ľahtikársky pápež, vrah aj obeť.

 

Kniha "Seth Speaks" spustila v USA v sedemdesiatych rokoch hnutie New Age. Seth je v jednej línii s knihami Rozhovory s duchmi, Rozhovory s Bohom. Podobný mediátor kvalitného duchovného materiálu je dnes pre našu generáciu Eckhart Tolle.Odporučiť priateľom:


Vypredaný titul:
Zadajte e-mail a budeme Vás informovať o dostupnosti:

Ďalej doporučujeme: