Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR

(143151)

Bola raz jedna víla a stále je

Bola raz jedna víla a stále je

Autor: Zimanová Lea
Jazyk: slovenský
Vydavateľ: RIME DZONG
Kategória: Pre deti a mládež, Duchovné učenia

ISBN: 978-80-971755-7-3
Krajina pôvodu: Slovensko
Formát: Viaz., 82 strán, 110 x 155
Rok vydania: 2014

Na sklade: 1ks
Pôvodná cena: 9.20 EUR
Naša cena: 7.82 EUR
Zľava: 15.00 %
Ušetríte: 1.38 EUR
Popis knihy:

Je to pútavé rozprávanie vily Ilúzie o jej zážitkoch, ako sa dostala do krištáľovej gule, z ktorej nemohla von, ako sa učila a ako spolu s týmto krištáľom liečila ľudí.
Tento príbeh je napísaný tak, ako ho víla Ilúzia odovzdala Lei, formou rozprávania a môžu ho s rovnakou radosťou čítať deti aj dospelí, každý v ňom nájde veľa zaujímavých informácií o tom, ako sa veci majú, ako tieto bytosti žijú a ako vnímajú nás - ľudí.
 

Lea Zimanová – liečiteľka a umelkyňa, svoju duchovnú cestu začínala maľovaním meditačných obrazov a tibetskými budhistickými meditáciami vo Viedni.

Odtiaľ sa vrátila späť na Slovensko, aby vybudovala a založila Duchovné centrum RIME DZONG, ktoré spolu so svojim mužom stále vedú a rozvíjajú. Tu začala učiť japonské meditácie a viesť kurzy japonskej kaligrafie.

Po absolvovaní a zasvätení do všetkých stupňov REIKI u nás, rozšírených o zasvätenie do práce s japonskými symbolmi v Nemecku, a dvoch stupňov filipínskeho liečenia, sa začala stále viac a viac venovať liečiteľstvu. Vyššie uvedené techniky postupne doplnila o prácu s prírodnými kryštálmi a kameňmi, ktoré postupne vymenila za programované kryštály, ktorými lieči aj dnes. Sú to všetko atlantské techniky, ktorými na energetickej úrovni lieči a čistí nielen ľudí, ale aj zvieratá, rastliny, domy a krajinu.Odporučiť priateľom:

Ďalej doporučujeme: