Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR

(143032)

Rozumný život/ Komplet 3 knihy

Akcia   Akcia!  

Rozumný život/ Komplet 3 knihy

Autor: Svijaš Alexander
Jazyk: český
Vydavateľ: EUGENIKA
Kategória: Motivácia, Sebapremena, AKCIA od 0,10 EUR, Komplety

EAN: 9788001430323
Krajina pôvodu: Slovensko
Formát: Brož., 856 strán, 130 x 200
Rok vydania: 2014

Na sklade: 10ks
Pôvodná cena: 32.70 EUR
Naša cena: 23.52 EUR
Zľava: 28.07 %
Ušetríte: 9.18 EUR
Popis knihy:

Pri nákupe kníh Rozumný život 1 (10,90 €), Rozumný život 2. (10,90 €) a Rozumný život 3. (10,90 €) a Rozumný život 4. (10,90 €) ušetríte 9,18 €.

 

Prvý diel: Táto kniha obsahuje niečo ako dopravné predpisy na ceste životom. Nájdete v nej tajné zákony a pravidlá, ktoré vám umožnia vymaniť sa zo sveta problémov a vykročiť do rozumného sveta. Sveta, v ktorom sa môžete vedome rozhodovať, pretože poznáte príčiny a dôsledky udalostí. Ak sa vám niečo nedarí, potom budete vedieť prečo. Ak niečo chcete, naučíte sa, ako to dosiahnuť. Stanete sa skutočnými pánmi svojho života.

 

Druhý diel: Autor učí, ako rýchlo a účinne riešiť problémy a dosahovať vytúžené ciele. Vysvetľuje, aké postoje nám bránia mať to, čo chceme, ba dokonca nám do života prinášajú pravý opak. Sú to predovšetkým rôzne idealizácie, čiže pripisovanie prehnanej dôležitosti určitým túžbam, vlastnostiam a pod. Vďaka tejto knihe máte jedinečnú šancu pochopiť tieto zákonitosti a pracovať s nimi tak, aby ste si vytvárali udalosti, aké chcete.

 

Tretí diel: V poslednej časti trilógie sa budeme zaoberať týmito oblasťami: láska, rodina, deti; práca, peniaze a majetok; zdravie. Na záver tu nájdete zoznam pozitívnych tvrdení pre nahradenie nevhodných, negatívnych myšlienok, alebo idealizácií, ktoré sú typické pre rôzne oblasti života. Autor vám presne vysvetlí, čo máte zmeniť, aby ste prestali mať problémy, začali žiť šťastne a získali to, čo chcete. Keď rozumiete určitým zákonitostiam a súvislostiam, viete, čo máte robiť.

 Odporučiť priateľom:

Ďalej doporučujeme: