Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR

(142443)

Anjelská terapia – Pracovná kniha

Dotlač   Dotlač  

Anjelská terapia – Pracovná kniha

Autor: Virtue Doreen, Ph.D.
Jazyk: slovenský
Vydavateľ: EUGENIKA
Kategória: Anjeli, archanjeli, Zdravie, Psychológia terapeutická

ISBN: 978-80-8100-358-5
EAN: 9788081003585
Krajina pôvodu: Slovensko
Formát: Brož., 288 strán, 130 x 200
Rok vydania: 2014,2019

Na sklade: 9ks
Pôvodná cena: 11.61 EUR
Naša cena: 10.45 EUR
Zľava: 10.00 %
Ušetríte: 1.16 EUR
Popis knihy:

Bohatá, podrobná, praktická kniha od veľmi obľúbenej autorky, ktorá pomôže každému, kto má potrebu začať sa lepšie orientovať v duchovnom svete a čoraz viac prepájať dva svety: náš bežný, hmotný a ten neviditeľný či nehmatateľný.
Na úvod Doreen Virtue rozpráva svoj vlastný príbeh: ako sa jej už útlom detstve zjavovali anjeli – nie ako okrídlené bytosti v bielom rúchu, ale v podobe farebných svetielok, podobných žiarovkám na vianočnom stromčeku! Neskôr, v dospelosti, jej schopnosť vnímať duchovné sféry a otvárať sa im pomáhala prekonať viaceré závažné ťažkosti, až kým sa nestala profesionálnou „anjelskou“ autorkou, učiteľkou a terapeutkou.

 

Kniha vás potom oboznámi s rôznymi druhmi anjelov aj archanjelov, ich špecifickými vlastnosťami a pôsobením.
Ďalej máte možnosť naučiť sa veľa v týchto oblastiach: Ako využívať pomoc anjelov. Ako sa stať médiom a vedieť nadväzovať kontakty so zosnulými (vrátane zosnulých domácich zvierat). Ako začať praktizovať anjelskú terapiu a komunikovať s anjelmi. Ako sa prejavujú senzibilné schopnosti (jasnozrivosť, jasné cítenie, jasné myslenie a jasné počutie) a ako ich správne používať. Ako liečiť vzťahy, rušiť nezdravé putá a chrániť sa pred vysávaním energie. Ako objaviť svoje životné poslanie, nájsť si pre vás vhodné povolanie a stať sa úspešným v práci. Ako sa stať profesionálnym duchovným učiteľom alebo liečiteľom, ako sa v tejto oblasti zviditeľniť, začať pomáhať druhým, rozbehnúť si vlastnú prax a podobne.Odporučiť priateľom:

Ďalej doporučujeme: