Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR

(142074)

Thovt - Projekt lidstvo

Vypredané

Thovt - Projekt lidstvo

Autor: Kerstin Simoné
Preklad: Helešicová Zuzana
Jazyk: český
Vydavateľ: ANCH-BOOKS
Kategória: Mágia a okultizmus, Kvantová fyzika, Mystika

ISBN: 978-3-9815576-3-3
EAN: 9783981557633
Krajina pôvodu: Česko
Formát: Brož., 343 strán, 145 x 205
Rok vydania: 2013,2019


Pôvodná cena: 14.00 EUR
Naša cena: 12.88 EUR
Zľava: 8.00 %
Ušetríte: 1.12 EUR
Popis knihy:

Thovt, egyptský boh múdrosti, praotec mágie, astrológie a univerzálnych umení, je opradený mnohými tajomstvami.
Autorka tlmočí vo svojich knihách jeho jasné posolstvá. Thovt hovorí o mimozemských aktivitách vo vesmíre, o jeho zložení a o zmenách, ktoré sa teraz odohrávajú. Láskyplne a dôrazne sa venuje aj nášmu každodennému životu a odhaľuje pravdy a múdrosť, ktoré boli v minulosti výsadou len prísne tajných učení.
Našou úlohou je prevziať zodpovednosť za seba, za svoj život aj za život našich detí. Sila myšlienky je najmocnejšou energiou v Univerze - a tento potenciál nosí každá ľudská bytosť vo svojom vnútri. Nášho božského dedičstva však nevyužívame, lebo sme „zajatí“ v labyrinte falošných právd, názorov a realít, ktoré cielene vytvárajú „skutočne mocní“ na Zemi preto, aby nás tu udržali v nevedomom a otrockom stave. Skutočná zmena a duchovný vývoj sa môžu rozvinúť iba z jediného miesta - z našich sŕdc. Smrť, ktorej sa väčšina ľudí toľko obáva, je tiež iluzórne. Informácia o smrti je uložená v našich bunkách len od istých čias, kedy došlo k manipulácii a následnej degenerácii ľudskej DNA. Človek je nesmrteľný tvor; jeho telesná schránka je schopná žiť stovky rokov. Stárnutie a očakávanie smrti tela je iba manipulovaná informácia vložená do našich buniek. Toto „naprogramovanie“ však môžeme zmeniť.
Kniha sprostredkováva dávne okultné učenie prenesené jedným z najväčších učiteľov ľudstva do dnešných čias a odeté do nového šatu - je to kvantová fyzika s návodom, ako odkryť svoje driemajúce schopnosti a božskosť imanentnú všetkým ľuďom .Odporučiť priateľom:


Vypredaný titul:
Zadajte e-mail a budeme Vás informovať o dostupnosti:

Ďalej doporučujeme: