Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR

(1418)

*Cesta nespútanej ženy

B kategória  

*Cesta nespútanej ženy

Sprievodca ženy svetom mužov, sexu a najhlbších rozkoší lásky

Autor: Deida David
Preklad: Sporková Andrea
Jazyk: slovenský
Vydavateľ: SYNERGIE
Kategória: Vzťahy, Partnerské vzťahy, AKCIA - Špeciálna zľava

ISBN: 978-80-7370-307-3
EAN: 9788073703073
Formát: Brož., 224 strán, 135 x 205
Rok vydania: 2014

Na sklade: 1ks
Pôvodná cena: 9.90 EUR
Naša cena: 6.93 EUR
Zľava: 30.00 %
Ušetríte: 2.97 EUR
B kategória
Jedná sa o knihy, ktoré už boli vystavené v kníhkupectvách, a s ktorými sa počas distribučného procesu manipulovalo (sklad – preprava – obchod – zákazník).
Môžu preto niesť známky opotrebovania a to:
zažltnutie strán, vyblednutý, opotrebovaný prebal, voľnejšia väzba, ohnuté rohy.
Nejedná sa teda o nové knihy z tlačiarne. Napriek tomu nijak neznehodnocujú obsah kníhy a neobsahujú žiadne výrobné vady, ktoré by bránili v plnohodnotnom "informačnom" zážitku z knihy.
Na knihy nie je možné uplatniť reklamáciu na základe poškodenia – ak by však obsahovali výrobné chyby (chýbajúce - zdvojené strany, opačné všitie a pod.) je možné uplatniť si na ne štandardnú reklamáciu.
Popis knihy:

Autor je známy pôsobivými knihami o mužskej podstate, sile a sexualite. Tentokrát oslovuje ženy. Krásne, sugestívne a empaticky popisuje, po čom žena naozaj túži: po mužovi, ktorý by ju miloval tak hlboko a intenzívne, aby dokázala naplno otvoriť svoje srdce aj telo. Naznačuje, ako sa má žena naladiť, ako má cítiť i konať, aby jej túžba mohla byť naplnená.

 

* * *
Hľadáte spriaznenú dušu, alebo sa len pokúšate prinútiť manžela, aby vynášal odpadky? Neustále znovu narážate na zvláštne chovanie mužov, ktorému nerozumiete, a pýtate sa: “Prečo to robia?” V tejto knihe, ktorá je určená predovšetkým ženám, nájdete na svoje otázky netradičné odpovede. A práve preto si ju určite so záujmom prečítajú i muži. Táto knižka totiž prináša nádej každému, kto už chcel svoju túžbu po láske a porozumení medzi mužom a ženou vzdať.Odporučiť priateľom: