Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR

(139785)

Sára sa učí žiť (1)

Sára sa učí žiť (1)

Kniha prvá

Autor: Hicks Esther a Jerry
Preklad: Šestáková Zuzana
Jazyk: slovenský
Vydavateľ: EUGENIKA
Kategória: Pre deti a mládež, Motivácia

ISBN: 978-80-8100-198-7
EAN: 9788081001987
Krajina pôvodu: Slovensko
Formát: Brož., 152 strán, 130 x 200
Rok vydania: 2010,2020

Na sklade: 37ks
Pôvodná cena: 7.90 EUR
Naša cena: 7.27 EUR
Zľava: 8.00 %
Ušetríte: 0.63 EUR
Popis knihy:

Táto mimoriadne originálna trilógia veľmi pekným, hravým a milým spôsobom vysvetľuje, ako všetci ľudia ovplyvňujú to, čo zažívajú, tým, ako zmýšľajú. Mladí aj dospelí čitatelia pochopia, akú tvorivú moc nad svojím životom, vzťahmi a udalosťami v skutočnosti máme, ak sa naučíme cielene usmerňovať svoje myslenie a pocity. 
Toto všetko jasne a jednoducho – v neposlednom rade aj dosť vtipne – vysvetľuje deťom zázračná sova menom Šalamún. V konkrétnych situáciách, ktorým musia čeliť, hrdinov príbehu učí, ako veci fungujú, akými zákonitosťami sa riadi naša existencia a takzvaná realita. Pomáha im riešiť problémy a ťažké okolnosti, no hlavne tešiť sa zo života, užívať si všetko, čo sa deje, vychutnávať si priateľstvo a vôbec celý tento náš zázračný život.

Desaťročná Sára nie je veľmi šťastná. Hoci žije v bežnej rodine – s mladším bratom a dobrými rodičmi, je uzavretá, samotárska a veľa vecí sa jej na svete vôbec nepáči. To všetko sa však zmení, keď nečakane stretne Šalamúna – nezvyčajnú sovu, ktorá vie rozprávať a ktorá Sáru začne učiť dívať sa na svet úplne inak, ako je zvyknutá. Bežné a často nepríjemné Sárine zážitky v škole aj doma sa pod Šalamúnovým múdrym vedením postupne menia na prežívanie pohody, radosti a slobody. A čo je ešte dôležitejšie, Sára sa učí, že tieto dobré pocity nemusia vôbec závisieť od toho, čo sa deje, ale naopak – ony samotné majú práveže moc meniť všetko k lepšiemu...


Ukážka z knihy:
Obsah: (JPG | PDF) Úryvok: (JPG | PDF)

Odporučiť priateľom:

Ďalej doporučujeme: