Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR

(139630)

Kľúč / Komplet 3 knihy

Vypredané

Kľúč / Komplet 3 knihy

Autor: Hicks Esther a Jerry
Jazyk: slovenský
Vydavateľ: EUGENIKA
Kategória: Komplety, Psychológia motivačná, Zdravie, Vzťahy, AKCIA od 0,10 EUR

EAN: 9788001396308
Krajina pôvodu: Slovensko
Formát: Brož., 700 strán, 130 x 200


Pôvodná cena: 27.80 EUR
Naša cena: 21.50 EUR
Zľava: 22.66 %
Ušetríte: 6.30 EUR
Popis knihy:

Séria motivačných kníh: • Ako zhmotniť svoje túžby - Rady na každý deň (7,90 €) •  Kľúč ku všetkým vzťahom  (8,90 €) • Zdravie, hojnosť a zákon príťažlivosti  (9,60 €).

 

Unikátne knihy Esther Hicksovej sú tým najpodrobnejším a najlepším vysvetlením toho, ako si vytvárame svoje životy, zážitky a skúsenosti. Nájdete v nich ojedinele jasný a logický návod, ako dosahovať to, čo chcete, a vyhýbať sa tomu, čo nechcete. Zároveň pochopíte, prečo sa vám doteraz nedarilo dosiahnuť niečo, čo ste chceli. Predovšetkým však začnete mať úplne iný, výrazne lepší pocit zo života, a to bez ohľadu na to, čo práve máte či nemáte. Prvoradým cieľom tejto duchovnej filozofie totiž nie je splnenie všetkého, čo si želáme, ale skôr ustavičná radosť a ocenenie všetkého, čo je – a to automaticky, ako bonus, prináša aj zhmotňovanie toho, čo chceme.

Kľúč k vedomej tvorbe vlastnej reality spočíva v cielenom usmerňovaní myšlienok, pričom sa treba riadiť svojimi pocitmi. Naše pocity nám totiž v ktorejkoľvek chvíli prezradia, k čomu smerujeme, ako vibrujeme a teda čo si vytvárame alebo priťahujeme.
Zmyslom života v tejto hmotnej realite je tvoriť – vytvárať rôzne veci a zážitky, a to každý podľa svojich individuálnych chutí a preferencií.
Takto si svoj život tvorí každý. Avšak rozdiel medzi tvorením nevedomým a vedomým, zámerným, je dosť podstatný. Kvalita nášho prežívania a užívania si toho, čo zažívame, sa totiž zásadne mení, keď začneme chápať určité súvislosti; využívať svoju slobodnú vôľu na to, aby sme CIELENE mysleli v súlade s tým, čo chceme.Odporučiť priateľom:


Vypredaný titul:
Zadajte e-mail a budeme Vás informovať o dostupnosti:

Ďalej doporučujeme: