Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR

(139123)

Pros a dostaneš! (komplet 4 knihy)

Akcia   Akcia!  

Pros a dostaneš! (komplet 4 knihy)

Autor: Hicks Esther a Jerry
Jazyk: slovenský
Vydavateľ: EUGENIKA
Kategória: Motivácia, Psychológia motivačná, Sebapremena, Komplety, AKCIA od 0,10 EUR

EAN: 9788001391235
Krajina pôvodu: Slovensko
Formát: Brož., 1000 strán, 130 x 200

Na sklade: 3ks
Pôvodná cena: 37.30 EUR
Naša cena: 34.69 EUR
Zľava: 7.00 %
Ušetríte: 2.61 EUR
Popis knihy:

Najpredávanejšia séria motivačných kníh: - Dovoľ si to, čo chceš! - (11,60 €) +

Pros a dostaneš! - (11,20 €) + Pros a dostaneš 2 (7,90 €) + Pocity - (9,90 €) = 40,60 €

 

KOMPLET 4 POPULÁRNYCH KNÍH ZA VÝHODNÚ CENU! Ušetríte 5,90 €

Pros a dostaneš! - Kniha podrobne a logicky vysvetľuje, prečo sa vám doteraz nesplnilo to, po čom túžite, a ako dosiahnuť, aby sa to splnilo. Tajomstvo spočíva v postupnej zmene vašich vibrácií. To sa dosahuje cieleným usmerňovaním myšlienok, pričom sa riadite svojimi pocitmi. Ak vám doteraz nefungovalo pozitívne myslenie, tu pochopíte príčiny. 22 originálnych postupov, cvičení a hier, ktoré to pomôžu lepšie pochopiť.

Pros a dostaneš 2 - Pokračovanie unikátnej knihy, ktorá do najmenších podrobností vysvetľuje, ako si utvárame svoj život a tú realitu, ktorú prežívame. Dozviete sa, že základom všetkého sú opakované, výrazné myšlienky, ktoré sa stávajú naším presvedčením a ktoré v nás vzbudzujú silné emócie. Naučíte sa, ako takéto myšlienky cielene usmerňovať tak, aby sme si do života privolali iba to, čo chceme a čo sa nám páči.

Pocity - Kniha vysvetľuje, prečo v živote prežívame určité veci, alebo prečoe nemáme to, po čom túžime. Kľúčom sú naše myšlienky, a to aj tie, ktoré si neuvedomujeme. Pre lepšie uvedomenie máme skvelú pomôcku: Naše pocity. Tie nám v ktorejkoľvek chvíli prezradia, aké máme myšlienky a k čomu smerujeme. Všímajte si, ako sa cítite, primerane tomu meňte svoje myslenie a uvidíte, že sa budete mať čoraz lepšie!

Dovoľ si to čo chceš - Jedinečné vysvetlenie toho, ako si utvárame svoje životy, ako naše myslenie ovplyvňuje všetko, čo zažívame, a ako nám naše pocity ukazujú, k čomu smerujeme. Nájdete tu konkrétne návody a príklady na zmenu k lepšiemu vo všetkých dôležitých životných oblastiach. Reálny a podrobný rozbor procesu, akým sa formuje naše myslenie a život.Odporučiť priateľom:

Ďalej doporučujeme: