Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR

(138923)

Kašli na to! Uleví se ti.

Pripravujeme   Dotlač   4.9.2024

Kašli na to! Uleví se ti.

Klení a rezignace jako cesta k osvícení

Autor: Parkin John C.
Preklad: Skulina Michal
Jazyk: český
Vydavateľ: EUGENIKA
Kategória: Psychológia motivačná, Meditácia, Sebapremena

ISBN: 978-80-8100-158-1
EAN: 9788081001581
Krajina pôvodu: Slovensko
Formát: Brož., 240 strán, 130 x 200
Rok vydania: 2009, 2024

Na sklade: 5ks
Pôvodná cena: 11.99 EUR
Naša cena: 11.03 EUR
Zľava: 8.00 %
Ušetríte: 0.96 EUR
Popis knihy:

Ak sa chcete pobaviť, ale hlavne uvoľniť, rozhodne si kúpte túto knihu. Autor veľmi vtipne a presvedčivo vysvetľuje svojskú filozofiu: na to, čo vás trápi alebo čo sa vám nedarí, sa jednoducho vykašlite! 
Uvidíte, aký efekt má povedať si: "Kašlem na to!" na to, ako sa cítime, ale aj na naše okolie i zdravie. Podrobnejšie sa tento prístup rozoberá v rámci týchto oblastí: strava, zdravie, vzťahy, peniaze, počasie, výchova detí, plány, ciele, sebaovládanie, mierumilovnosť, ohľady voči druhým, klimatické zmeny, snaha zmeniť svet, práca, strach, vlasť, duchovno. Samotný text jednotlivých kapitol tvoria nesmierne vtipné príklady zo života, rady, návody a úvahy. 
V určitých momentoch sme nútení priznať si vlastnú bezmocnosť a z hĺbky duše si povedať: „Kašlem na to!“ A práve takýto postoj môže byť zlomovým bodom, ktorý je výrazne oslobodzujúci. Prestaneme sa totiž snažiť mať veci pod kontrolou, za každú cenu niečo riešiť a podliehať predstave, že treba byť stále akčný a iniciatívny. Namiesto toho (konečne) necháme život, nech daný problém vyrieši sám. Tento postoj je podobný postoju, aký presadzuje napríklad zen. Človek jednoducho nie je stále „pupkom sveta“ a schopnosť z času na čas sa vedome odovzdať vyššej moci, silám, ktoré sú mimo nás, mimoriadne prospieva egu. Jednoducho sa na všetko vykašlite a začnite žiť v pohode! :)


Ukážka z knihy:
Obsah: ( | PDF) Úryvok: ( | PDF)

Odporučiť priateľom:

Ďalej doporučujeme: