Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR

(134268)

Znamení a zázraky

Znamení a zázraky

které nám pomáhají dělat rozhodnutí

Autor: Gaulden Albert Clayton
Preklad: Frýbortová Martina
Jazyk: český
Vydavateľ: EUGENIKA
Kategória: Motivácia, Sebapremena

ISBN: 978-80-8100-057-7
EAN: 9788081000577
Krajina pôvodu: Slovensko
Formát: Brož., 220 strán, 130 x 200
Rok vydania: 2008

Na sklade: 316ks
Pôvodná cena: 8.90 EUR
Naša cena: 8.01 EUR
Zľava: 10.00 %
Ušetríte: 0.89 EUR
Popis knihy:

Unikátna kniha! Zaoberá sa znameniami, ktoré môžeme chápať ako reč, cez ktorú s nami komunikuje Boh. Autor dokonca zavádza pojem "nový jazyk". Vysvetľuje, čo tento nový jazyk je a ako sa ho môžeme naučiť tak, aby sme mu rozumeli a vedeli ho využívať v každodennom živote - či už keď sa dostaneme do problémov, alebo keď stojíme pred vážnym rozhodnutím, sme s niečím nespokojní, nešťastní, neistí a podobne.
Asi najzaujímajším a hlavným prínosom je rozbor konkrétnych javov, ktoré zvykneme vnímať ako "znamenia": impulzy, inštinkty, intuícia, náhody, predtuchy, sny, synchronicita, vízie... Aby ich význam a možnú prácu s nimi čitateľ pochopil dostatočne jasne, text obsahuje veľa ilustračných príkladov vo forme príbehov zo života rôznych ľudí. Kniha obsahuje množstvo návodov a spôsobov, čo konkrétne sa dá robiť v rôznychnáročných situáciách. Zvláštnu pozornosť dostávajú nástroje ako meditácia, modlitba a odpustenie.  
Autor okrem iného hlboko empatickým, ľudským spôsobom predstavuje svoje názory na to, čo je bolesť a utrpenie a aký je ich význam v živote človeka. Zveruje sa s vlastnou ťažkou cestou, ktorou si prešiel.Odporučiť priateľom:

Ďalej doporučujeme: