Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR

(1297)

*Vastu bydlení

B kategória  

*Vastu bydlení

Autor: Cox Kathleen
Preklad: Janovská Anna
Jazyk: český
Vydavateľ: EUGENIKA
Kategória: Feng-šuej, Bývanie, AKCIA - Špeciálna zľava

ISBN: 978-80-8100-370-7
EAN: 9788081003707
Krajina pôvodu: Slovensko
Formát: Brož., 232 strán, 160 x 235
Rok vydania: 2014

Na sklade: 2ks
Pôvodná cena: 9.90 EUR
Naša cena: 4.95 EUR
Zľava: 50.00 %
Ušetríte: 4.95 EUR
B kategória
Jedná sa o knihy, ktoré už boli vystavené v kníhkupectvách, a s ktorými sa počas distribučného procesu manipulovalo (sklad – preprava – obchod – zákazník).
Môžu preto niesť známky opotrebovania a to:
zažltnutie strán, vyblednutý, opotrebovaný prebal, voľnejšia väzba, ohnuté rohy.
Nejedná sa teda o nové knihy z tlačiarne. Napriek tomu nijak neznehodnocujú obsah kníhy a neobsahujú žiadne výrobné vady, ktoré by bránili v plnohodnotnom "informačnom" zážitku z knihy.
Na knihy nie je možné uplatniť reklamáciu na základe poškodenia – ak by však obsahovali výrobné chyby (chýbajúce - zdvojené strany, opačné všitie a pod.) je možné uplatniť si na ne štandardnú reklamáciu.
Popis knihy:

Vastu je to isté, čo feng-šuej, ibaže na indický spôsob. Aj ono má za cieľ stavať budovy a zariaďovať ich tak, aby sa v nich ľudia cítili čo najlepšie, aby žili v harmónii s prírodnými aj duchovnými silami a aby sa ich energia obnovovala a osviežovala – a teda aby mohli byť v živote úspešní a šťastní. Táto kniha veľmi zrozumiteľne, prakticky a názorne učí základy a zásady umenia vastu, a to vo všetkých potrebných oblastiach: venuje sa jednotlivým miestnostiam v obytnom dome aj na pracovisku, a tiež záhradám či terasám. Množstvo ilustrácií, prehľadných tabuliek a zoznamov vám umožní urobiť doma alebo v práci niektoré zmeny a vyskúšať si účinky vastu na vlastnej koži!


Ukážka:
Může nějakou dobu trvat, než budou vaše interiéry správně „naladěné“. Vastu po vás také žádá, abyste se upřeně zadívali na svět kolem sebe. Vezměte v úvahu zázrak všeho, co se nachází ve vesmíru, včetně zázraku uvnitř vás. Vidíte, že všechno je propojené a všechno spolu souvisí, a že veškerá existence těží ze stavu vzájemné harmonie a rovnováhy? A chápete, jak tento koncept logicky ústí do našeho fyzického prostoru? Pokud ano, pak se otevřete moudrosti vastu. Tato duchovní věda totiž může vytvořit mírumilovný domov pro vaši duši i duše těch, které milujete a s nimiž sdílíte prostor.


Ukážka z knihy:
Obsah: (JPG | PDF)

Odporučiť priateľom: