Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR

(1287)

*Krištáľové deti

B kategória  

*Krištáľové deti

Autor: Virtue Doreen
Jazyk: slovenský
Vydavateľ: EUGENIKA
Kategória: Pedagogika, Záhady a zaujímavosti, AKCIA - Špeciálna zľava

ISBN: 978-80-8100-204-5
EAN: 9788081002045
Krajina pôvodu: Slovensko
Formát: Brož., 200 strán, 120 x 180
Rok vydania: 2010, 2018

Na sklade: 1ks
Pôvodná cena: 8.90 EUR
Naša cena: 6.23 EUR
Zľava: 30.00 %
Ušetríte: 2.67 EUR
B kategória
Jedná sa o knihy, ktoré už boli vystavené v kníhkupectvách, a s ktorými sa počas distribučného procesu manipulovalo (sklad – preprava – obchod – zákazník).
Môžu preto niesť známky opotrebovania a to:
zažltnutie strán, vyblednutý, opotrebovaný prebal, voľnejšia väzba, ohnuté rohy.
Nejedná sa teda o nové knihy z tlačiarne. Napriek tomu nijak neznehodnocujú obsah kníhy a neobsahujú žiadne výrobné vady, ktoré by bránili v plnohodnotnom "informačnom" zážitku z knihy.
Na knihy nie je možné uplatniť reklamáciu na základe poškodenia – ak by však obsahovali výrobné chyby (chýbajúce - zdvojené strany, opačné všitie a pod.) je možné uplatniť si na ne štandardnú reklamáciu.
Popis knihy:

Krištáľové deti prestavujú novú generáciu, ktorá prišla na Zem po indigových deťoch. Sú to nesmierne citlivé, empatické a prirodzene duchovné bytosti, ktoré komunikujú so zvieratami, rastlinami, drahými kameňmi aj anjelmi a často majú telepatické, liečiteľské alebo iné parapsychické schopnosti. Môžu sa prejavovať aj ako problémové. Často začínajú oneskorene rozprávať, pretože vďaka rozvinutej telepatii nepotrebujú slová. Autorka popisuje pozoruhodné vlastnosti a prejavy týchto detí na základe výpovedí rodičov, iných príbuzných alebo učiteľov. Text obsahuje aj citácie samotných krištáľových detí. Zároveň ukazuje, ako s týmito mimoriadnymi deťmi jednať a ako sa o ne starať tak, aby boli zdravé a šťastné a aby sme všetci mali úžitok z ich darov. Úryvok: Catherine hovorí, že jej 3-ročná dcéra je jedným z najpozornejších ľudí, akých pozná. "Moja dcéra je veľmi citlivá. Musíme byť s manželom veľmi opatrní, keď spolu v niečom nesúhlasíme, pretože ak je ona pri tom, snaží sa nám robiť prostredníka a neprestane, kým sa nedohodneme.“ Taylor, Emily a Zoey sú tiež takéto. Taylor sa vždy, keď začuje plakať iné dieťa, pýta, čo sa stalo a ako môže pomôcť.Odporučiť priateľom: