Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR

(1250)

*Numerologie šťastných čísel

B kategória  

*Numerologie šťastných čísel

Autor: Sun Light
Preklad: Hrčková Jana
Jazyk: český
Vydavateľ: EUGENIKA
Kategória: Numerológia, AKCIA - Špeciálna zľava

ISBN: 978-80-8100-086-7
EAN: 9788081000867
Krajina pôvodu: Slovensko
Formát: Brož., 170 strán, 130 x 200
Rok vydania: 2008

Na sklade: 1ks
Pôvodná cena: 6.60 EUR
Naša cena: 3.30 EUR
Zľava: 50.00 %
Ušetríte: 3.30 EUR
B kategória
Jedná sa o knihy, ktoré už boli vystavené v kníhkupectvách, a s ktorými sa počas distribučného procesu manipulovalo (sklad – preprava – obchod – zákazník).
Môžu preto niesť známky opotrebovania a to:
zažltnutie strán, vyblednutý, opotrebovaný prebal, voľnejšia väzba, ohnuté rohy.
Nejedná sa teda o nové knihy z tlačiarne. Napriek tomu nijak neznehodnocujú obsah kníhy a neobsahujú žiadne výrobné vady, ktoré by bránili v plnohodnotnom "informačnom" zážitku z knihy.
Na knihy nie je možné uplatniť reklamáciu na základe poškodenia – ak by však obsahovali výrobné chyby (chýbajúce - zdvojené strany, opačné všitie a pod.) je možné uplatniť si na ne štandardnú reklamáciu.
Popis knihy:

Táto kniha uvádza rôzne možnosti a spôsoby numerologických výpočtov. Nejde však o nič zložité, stačí dátum narodenia a čísla odvodené od mena osoby, ktorej robíte výpočty. Prehľadné tabuľky, uvedené v knihe, vám všetky výpočty aj ich výklad uľahčia. Význam čísiel odhaľuje množstvo zaujímavostí o vašej osobnosti, potenciáli, silných aj slabých stránkach. Čo všetko môžete s pomocou tejto príručky zistiť o sebe alebo o vašich blízkych? Vyrátať si čísla osudu a tabuľky osudu; zhotoviť si číselné jantry (magické ochranné štvorce) a dokonca odhaliť budúce udalosti; zistiť, aké drahé kamene, rastliny a božstvá zodpovedajú určitým číslam; odhaliť svoje osobné numerologické kódy hojnosti; dozvedieť sa, aký hlbší význam skrývajú telefónne čísla; zistiť, ktoré čísla sú pre vás šťastné; stanoviť si vlastnú „numerologickú mapu“, ktorá vás privedie na cestu úspechu... a iné nevšedné zaujímavosti. Okrem toho si môžete s pomocou čísiel zdokonalovať intelekt, rozširovať vedomie, aktivizovať motivačné mechanizmy a liečiť telo.Odporučiť priateľom: