Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR

(1211)

*Změna hýbá světem

Vypredané

*Změna hýbá světem

Autor: Osho
Preklad: Pokorný Lukáš
Jazyk: český
Vydavateľ: EUGENIKA
Kategória: Sebapremena, Motivácia

ISBN: 978-80-8100-227-4
EAN: 9788081002274
Krajina pôvodu: Slovensko
Formát: Brož., 220 strán, 130 x 200
Rok vydania: 2011


Pôvodná cena: 8.60 EUR
Naša cena: 4.30 EUR
Zľava: 50.00 %
Ušetríte: 4.30 EUR
B kategória
Jedná sa o knihy, ktoré už boli vystavené v kníhkupectvách, a s ktorými sa počas distribučného procesu manipulovalo (sklad – preprava – obchod – zákazník).
Môžu preto niesť známky opotrebovania a to:
zažltnutie strán, vyblednutý, opotrebovaný prebal, voľnejšia väzba, ohnuté rohy.
Nejedná sa teda o nové knihy z tlačiarne. Napriek tomu nijak neznehodnocujú obsah kníhy a neobsahujú žiadne výrobné vady, ktoré by bránili v plnohodnotnom "informačnom" zážitku z knihy.
Na knihy nie je možné uplatniť reklamáciu na základe poškodenia – ak by však obsahovali výrobné chyby (chýbajúce - zdvojené strany, opačné všitie a pod.) je možné uplatniť si na ne štandardnú reklamáciu.
Popis knihy:
V tomto výbere z prednášok významného duchovného učiteľa Osha sú naznačené zmeny, ktoré Osho považuje za kritické pre budúci vývoj, a hlavne pre šťastnú budúcnosť, ktorú máme na dosah. Osho ponúka jedinečný pohľad na zmenu: odkiaľ musí prísť, aby bola účinná, prečo naše snahy privodiť zmenu v minulosti zlyhali a aký odpor môžeme očakávať od tých, ktorí majú záujem na zachovaní súčasného stavu. Kniha navrhuje aj zaujímavé a odvážne praktické kroky, ktoré musíme urobiť, pokiaľ chceme začať liečiť ľudskú spoločnosť.


Odporučiť priateľom:


Vypredaný titul:
Zadajte e-mail a budeme Vás informovať o dostupnosti: