Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR

(1192)

*Uzdrav svá vnitřní zranění

B kategória  

*Uzdrav svá vnitřní zranění

Autor: Bourbeau Lise
Preklad: Uvíra Martin
Jazyk: český
Vydavateľ: EUGENIKA
Kategória: Psychológia terapeutická, AKCIA - Špeciálna zľava

ISBN: 978-80-8100-226-7
EAN: 9788081002267
Krajina pôvodu: Slovensko
Formát: Brož., 220 strán, 130 x 200
Rok vydania: 2011

Na sklade: 2ks
Pôvodná cena: 9.20 EUR
Naša cena: 4.60 EUR
Zľava: 50.00 %
Ušetríte: 4.60 EUR
B kategória
Jedná sa o knihy, ktoré už boli vystavené v kníhkupectvách, a s ktorými sa počas distribučného procesu manipulovalo (sklad – preprava – obchod – zákazník).
Môžu preto niesť známky opotrebovania a to:
zažltnutie strán, vyblednutý, opotrebovaný prebal, voľnejšia väzba, ohnuté rohy.
Nejedná sa teda o nové knihy z tlačiarne. Napriek tomu nijak neznehodnocujú obsah kníhy a neobsahujú žiadne výrobné vady, ktoré by bránili v plnohodnotnom "informačnom" zážitku z knihy.
Na knihy nie je možné uplatniť reklamáciu na základe poškodenia – ak by však obsahovali výrobné chyby (chýbajúce - zdvojené strany, opačné všitie a pod.) je možné uplatniť si na ne štandardnú reklamáciu.
Popis knihy:

Autorka dokazuje, že všetky problémy majú korene v piatich základných zraneniach, ktorými sú: odmietnutie, opustenie, poníženie, zrada a krivda. Podrobne tieto zranenia popisuje a vysvetľuje, ako si na ich základe vytvárame určité masky, aby sme svoje zranenia nemuseli vidieť a cítiť - aby sme neboli ešte zraniteľnejší a ešte viac zraňovaní. Vďaka tejto knihe iste pochopíte skutočnú príčinu vašich problémov. Zároveň objavíte praktické riešenia, ako svoje ťažkosti transformovať a dokonca využiť ako prostriedok duchovného rastu. Ukážka z knihy: Závislostní typ nikdy nemá dost. Je to člověk, který vše příliš dramatizuje. Pokud například jeho partner nezavolá, že má zpoždění, závislostní člověk hned myslí na nejhorší a nechápe, proč ho partner nechává trpět. Při pohledu na někoho, kdo se chová jako oběť, si často klademe otázku, jak se dotyčnému vůbec daří působit si tolik problémů. Závislostní typ však tyto události nevnímá jako těžkosti, neboť díky problémům se mu dostává kýžené pozornosti, takže na něj nedoléhá pocit opuštění. Být opuštěn je pro něj mnohem bolestnější než všechny problémy, které k sobě přitahuje. Čím více člověk jedná jako oběť, tím je jeho zranění, vzniklé opuštěním, hlubší.Odporučiť priateľom: