Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR

(116522)

Energie domu a jak s ní pracovat

Energie domu a jak s ní pracovat

Autor: Semjonova Anastasia
Preklad: Trávničková Ariana
Jazyk: český
Vydavateľ: EUGENIKA
Kategória: Feng-šuej, Bývanie, Mágia a okultizmus

ISBN: 80-89115-56-X
EAN: 9788089115563
Krajina pôvodu: Slovensko
Formát: Brož., 160 strán, 130 x 200
Rok vydania: 2004, 2011

Na sklade: 1ks
Pôvodná cena: 6.25 EUR
Naša cena: 5.63 EUR
Zľava: 10.00 %
Ušetríte: 0.63 EUR
Popis knihy:

Táto zvláštna kniha rozpráva o tom, ako na nás pôsobia rôzne živé tvory, s ktorými obývame spoločné priestory našich domovov: domáce zvieratá, izbové rastliny a samozrejme aj my, ľudia (vrátane našich detí). Zo všetkého najviac sa ale kniha venuje rôznym druhom zvierat a rastlín.
V prvom rade vysvetľuje, ako sa prejavujú a ako fungujú dva základné druhy energetického pôsobenia – tzv. „upíri“ a „darcovia“. Každý človek, zviera, rastlina aj predmet nám totiž môže energiu buď dávať, alebo odoberať. Všetci to predsa dobre poznáme: na nejakom mieste alebo v prítomnosti určitého človeka sa cítime dobre a odchádzame odtiaľ akoby osviežení, doslova nabití novou energiou, zatiaľčo  v inej situácii sme zrazu úplne vyčerpaní, unavení a bez nálady.
Autorka zrozumiteľne a na množstve príkladov zo života ukazuje, ako pôsobia rôzne druhy zvierat, ktoré zvyknú ľudia chovať, alebo ktoré môžu žiť v blízkosti nášho domu: psy, rôzne mačacie plemená, ale aj rybičky, škrečky, veveričky či hady. Niektoré z nich sú doslova našimi liečiteľmi, iné nám však môžu nechtiac škodiť.
Ani rastliny by sa nemali kupovať a pestovať len tak bez rozmyslu. Ako si ich vyberať, to sa dozviete práve v tejto knihe.
Slovom, ak chcete, aby bol váš dom či byt príjemným miestom, kde si vždy dobre odpočiniete po namáhavom dni a kde sa budú cítiť dobre aj vaši hostia, dajte si poradiť od Anastasie Semjonovej!Odporučiť priateľom:

Ďalej doporučujeme: