Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR

(1008)

*Geny jako příležitost

B kategória  

*Geny jako příležitost

Jak si sami určujeme svůj genetický osud

Autor: Weikl Susanne
Jazyk: český
Vydavateľ: EUGENIKA
Kategória: Zdravie, Liečenie, Diagnostika, Odborná literatúra, AKCIA - Špeciálna zľava

ISBN: 978-80-8100-560-2
EAN: 9788081005602
Krajina pôvodu: Slovensko
Formát: Brož., 184 strán, 130 x 200
Rok vydania: 2018

Na sklade: 1ks
Pôvodná cena: 8.60 EUR
Naša cena: 6.02 EUR
Zľava: 30.00 %
Ušetríte: 2.58 EUR
B kategória
Jedná sa o knihy, ktoré už boli vystavené v kníhkupectvách, a s ktorými sa počas distribučného procesu manipulovalo (sklad – preprava – obchod – zákazník).
Môžu preto niesť známky opotrebovania a to:
zažltnutie strán, vyblednutý, opotrebovaný prebal, voľnejšia väzba, ohnuté rohy.
Nejedná sa teda o nové knihy z tlačiarne. Napriek tomu nijak neznehodnocujú obsah kníhy a neobsahujú žiadne výrobné vady, ktoré by bránili v plnohodnotnom "informačnom" zážitku z knihy.
Na knihy nie je možné uplatniť reklamáciu na základe poškodenia – ak by však obsahovali výrobné chyby (chýbajúce - zdvojené strany, opačné všitie a pod.) je možné uplatniť si na ne štandardnú reklamáciu.
Popis knihy:

Ovplyvňujete to, čo sa deje vo vašom tele, a máte moc nad svojimi génmi. V tom sa skrýva obrovský potenciál pre zdravší život. Táto kniha vám poskytne všetko, čo potrebujete na to, aby ste svoje gény mohli vedome ovládať. Získate úplne nový pohľad na svoje gény a zmeníte ich naprogramovanie. Myslíte si, že vaša dedičná výbava je vaším osudom, nemáte žiadnu možnosť ju ovplyvniť a musíte sa s ňou uspokojiť? V tom prípade sa mýlite. Svoje gény riadite každý deň, každú minútu a sekundu. Nevedomky ovládate to, prečo na stres reagujete bolesťou hlavy, prečo máte pomalý metabolizmus alebo prečo vám v horúčave opúchajú nohy ako vašej starej mame. Poznatky o tomto mechanizme vám otvoria škálu neobmedzených možností, aby ste svoje gény mohli začať riadiť zdravšie a hlavne vedome. Kniha je členená tak, aby ste sa najprv zoznámili s genetikou a epigenetikou. Nasledujú kapitoly Riadenie génov na duševnej úrovni a Riadenie génov na telesnej úrovni. Tu vás čaká množstvo zaujímavých cvičení. Príklady z praxe v záverečnej časti slúžia ako ďalšia inšpirácia. Opusťte vyšliapané cesty a vyskúšajte nové, aby ste si mohli utvárať svoje zdravie. Vydajte sa s autorkou za dobrodružným riadením génov!Odporučiť priateľom: