Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR

(1006)

*Důvěra

B kategória  

*Důvěra

Autor: Osho
Jazyk: český
Vydavateľ: EUGENIKA
Kategória: Duchovné učenia, AKCIA - Špeciálna zľava

ISBN: 978-80-8100-480-3
EAN: 9788081004803
Krajina pôvodu: Slovensko
Formát: Brož., 176 strán, 130 x 200
Rok vydania: 2016

Na sklade: 1ks
Pôvodná cena: 7.90 EUR
Naša cena: 5.53 EUR
Zľava: 30.00 %
Ušetríte: 2.37 EUR
B kategória
Jedná sa o knihy, ktoré už boli vystavené v kníhkupectvách, a s ktorými sa počas distribučného procesu manipulovalo (sklad – preprava – obchod – zákazník).
Môžu preto niesť známky opotrebovania a to:
zažltnutie strán, vyblednutý, opotrebovaný prebal, voľnejšia väzba, ohnuté rohy.
Nejedná sa teda o nové knihy z tlačiarne. Napriek tomu nijak neznehodnocujú obsah kníhy a neobsahujú žiadne výrobné vady, ktoré by bránili v plnohodnotnom "informačnom" zážitku z knihy.
Na knihy nie je možné uplatniť reklamáciu na základe poškodenia – ak by však obsahovali výrobné chyby (chýbajúce - zdvojené strany, opačné všitie a pod.) je možné uplatniť si na ne štandardnú reklamáciu.
Popis knihy:

Osho je majster – rozprávač. Hovorí nesmierne inšpirujúco, vášnivo, zapálene, a pritom vás stále udržiava v nadhľade, akomsi odosobnenom, pokojnom odstupe, v ktorom je mier, ticho a hlboké pochopenie.
Jeho vysvetlenia rôznych pojmov, stavov, pocitov a duševného či duchovného prežívania bývajú vždy popretkávané rôznymi príbehmi, legendami, podobenstvami, anekdotami a tiež vtipmi, ktoré má Osho mimoriadne rád. Humor je preňho veľmi dôležitý; napokon, je to jeden z nástrojov toho vyššie zmieneného odstupu, ktorý je mostom k vyššiemu či širšiemu poznaniu a  múdrosti.
Dôvera sa začína sebadôverou, dôverou v seba samého. Dôvera neznamená absenciu akýchkoľvek pochybností – naopak, pochybnosti sú podľa Osha vaším priateľom!  
Dôvera znamená rast. Je vlastne prekročením viery, ktorá je – na rozdiel od dôvery – pevne daná. Žiť bez istoty a pocitu bezpečia je skutočne odvážne! V živote predsa nič nie je zaručené, a práve to sa treba naučiť rešpektovať. Žiť znamená plynúť, dôverovať znamená ísť stále vpred, stále nanovo „veriť“...
Druhá časť knihy je prenechaná otázkam Oshových žiakov a odpovediam na ne. Sú to otázky univerzálne, týkajúce sa podstaty preberaných tém, takže Oshove odpovede  poskytujú tiež univerzálne kľúče k rozvoju a rastu každého, kto chce ísť stále ďalej, žiť stále sviežo a svoju myseľ stále posúvať.


Ukážka z knihy:
Obsah: (JPG | PDF)

Odporučiť priateľom: