Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR

(1002)

*Akupresurní tejpování

B kategória  

*Akupresurní tejpování

Autor: Weber Winfried Dr. med.
Jazyk: český
Vydavateľ: FONTÁNA
Kategória: Zdravie, Zdravý životný štýl, AKCIA - Špeciálna zľava

ISBN: 978-80-7336-982-8
EAN: 9788073369828
Krajina pôvodu: Česko
Formát: Viaz., 136 strán, 179 x 201
Rok vydania: 2019

Na sklade: 1ks
Pôvodná cena: 17.30 EUR
Naša cena: 12.11 EUR
Zľava: 30.00 %
Ušetríte: 5.19 EUR
B kategória
Jedná sa o knihy, ktoré už boli vystavené v kníhkupectvách, a s ktorými sa počas distribučného procesu manipulovalo (sklad – preprava – obchod – zákazník).
Môžu preto niesť známky opotrebovania a to:
zažltnutie strán, vyblednutý, opotrebovaný prebal, voľnejšia väzba, ohnuté rohy.
Nejedná sa teda o nové knihy z tlačiarne. Napriek tomu nijak neznehodnocujú obsah kníhy a neobsahujú žiadne výrobné vady, ktoré by bránili v plnohodnotnom "informačnom" zážitku z knihy.
Na knihy nie je možné uplatniť reklamáciu na základe poškodenia – ak by však obsahovali výrobné chyby (chýbajúce - zdvojené strany, opačné všitie a pod.) je možné uplatniť si na ne štandardnú reklamáciu.
Popis knihy:

Každodenní potíže, jako je bolest hlavy nebo bolesti v oblasti kříže, poruchy spánku, bolesti ramenou, potíže s kyčlemi nebo koleny jsou celkem běžným jevem. Pokud není nutná operace, většině lidí chybí fantazie ke konzervativní terapii. (Nesprávná) diagnóza často zní: Vaše potíže jsou psychosomatického původu. Uvolněte se! Tato kniha pojmenovává příčiny a souvislosti mnoha potíží a ukazuje, jak můžeme pomocí malé kovové kuličky a barevné tejpovací pásky dokázat opravdové zázraky.Odporučiť priateľom: