Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR

(6100046)

Soška - Žaba+Guľa

Novinka  

Soška - Žaba+Guľa

Šírka: 60 mm
Výška: 55 mm


Dodávateľ: INDIMEX
Druh tovaru: Soška
Oblasť použitia: Feng-šuej, Prosperita, Bohatstvo


Na sklade: 3ks
Pôvodná cena: 4.30 EUR
Naša cena: 3.87 EUR
Zľava: 10.00 %
Ušetríte: 0.43 EUR
Popis doplnkového tovaru:

Žaba trojnohá so sklenenou guľou.

Symbol bohatstva a prosperity.

 

Toto zviera temnoty a vlhkosti súvisí s Mesiacom, plodnosťou a bohatstvom. Vďaka svojej metamorfóze je symbolom zmŕtvychvstania aj vnútorného bohatstva (múdrosti).

Žaba sedí na minciach a zlatej tehličke (ingot), v papuli drží mincu. Sú to všetko atribúty bohatstva, úspechu a prosperity.

Žaba má na chrbte sklenenú guľu, ktorá symbolizuje múdrosť a nekonečnosť vesmíru. Tiež môže symbolizovať Zem a trojnohá žaba je jej pilierom a strážcom.

 

Umiestnite ju blízko vstupných dverí, pri malých izbových fontánkach, kvetoch, na okno, tak aby vždy pozerala smerom do izby ( nie na dvere a do okna ).

Ideálne je ju umiestniť do oblasti bohatstva alebo kariéry. Môžete ju mať aj na pracovnom stole, alebo na pokladni, tam kde pracujete s peniazmi.


 

Podľa starovekého čínskeho umenia Feng shui umiestňovanie určitých predmetov do konkrétnych kútov domu alebo kancelárií pomáha odpudzovať negatívne energie a pomáha prinášať šťastie a prosperitu. Tí, ktorí veria v túto čínsku prax, vedia o jej pozitívnych a silných účinkoch.

V Feng shui existuje veľa znakov, symbolov a artefaktov, z ktorých každá zobrazuje konkrétnu príčinu a má konkrétny význam.


Odporučiť priateľom: