Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR

(5901730)

Stromček šťastia - Opalit M

Stromček šťastia - Opalit M

Šírka: 45 mm
Výška: 70 mm


Dodávateľ: PERLA
Druh tovaru: Stromček šťastia
Oblasť použitia: Feng-šuej, Šťastie, Harmonizácia, Vzťahy a Láska
Vyhotovenie: Polodrahokam, Drôt, Kameň


Na sklade: 1ks
Pôvodná cena: 5.90 EUR
Naša cena: 5.31 EUR
Zľava: 10.00 %
Ušetríte: 0.59 EUR
Popis doplnkového tovaru:

OPALIT - STROMČEK ŠŤASTIA / polosyntetický kameň.

Kameň MESIACA a ANJELOV.

Stromček je zasadený do vápencového kameňa, vetvičky sú z medeného kovu. Kvalitná ručná práca. Harmonizuje priestor, zlepšuje medziľudské vzťahy, upevňuje rodinu.

Opalit je polosyntetický kameň vyrobený tavením z rôznych odrôd opálov a mesačného kameňa. Pridaním rôznych iných prímesy (modifikovanie) vznikne tento umelo vytvorený kameň. Jeho farba na svetle prechádza od fialovej cez levanduľovú, ružovú až po mesačne krásne chladivú. Jeho žiara prináša ľuďom anjelskú energiu. Tento kameň lieči na psychickej a emočnej úrovni.

Opalit sa používa na zlepšenie nálady, podporuje relaxáciu a meditáciu. Vďaka týmto vlastnostiam je vhodny pre ľudí s poruchami spánku. Upokojuje pri veľkej psychickej záťaži a strese. Jeho chladivý účinok veľmi dobre pôsobí na ubolenú dušu. Dodáva nám potrebnú tíšiacu energiu, aby sme sa vedeli zregenerovať. Pomáha nám vyrovnať sa so zmenami na fyzickej, emocionálnej, mentálnej i spirituálnej rovine. Je to kameň prianí a nádeje. Používa sa ako ochrana pri dlhých cestách. Je to tiež kameň nových začiatkov a je silne spojený s Mesiacom a intuíciou. Najsilnejšie tento kameň pôsobí na utíšenie rozbúrených citov. Zvyšuje intuíciu a empatiu. Vyvoláva zrozumiteľné živé sny, najmä v dobe splnu.


Odporučiť priateľom: