Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR

(5701385)

Kameň - Čintamani

Vypredané

Kameň - Čintamani

Arizóna

Šírka: 30 mm
Výška: 15 mm


Dodávateľ: SILVIO-KAMEŇ A ZDRAVIE
Druh tovaru: Minerál a polodrahokam
Oblasť použitia: Dodáva energiu, Proti zlým silám, Proti bolesti, Bezpečie
Vyhotovenie: Polodrahokam

Krajina pôvodu: USA


Pôvodná cena: 89.00 EUR
Naša cena: 80.10 EUR
Zľava: 10.00 %
Ušetríte: 8.90 EUR
Popis doplnkového tovaru:

Kameň 5 dimenzie. Kameň duše a pravdy.
Čintamani vznikol po dopade telies z Vesmíru na Zem z hviezdneho systému Síria, po explózii planéty v tomto súhvezdí. Jedná sa o kameň bez hraníc a bez obmedzenia. Vďaka tomu účinkuje mimoriadne rýchlo a s obrovskou silou. Umožňuje dôkladné a do hĺbky idúce liečenie duše.


Je to silný ochranný kameň vytvárajúci štít proti všetkému negatívnemu. Zaisťuje uzemňujúce lano vedúce zo základnej čakry až do stredu Zeme.
Pohlcuje negatívnu energiu z okolitého prostredia a vo chvíľach, keď je to potrebné, dokáže posilňovať svojho nositeľa. Prináša pomoc vysoko citlivým ľuďom. Dokáže zablokovať duševné útoky a odstraňuje negatívne duchovné vplyvy.


Dodáva novú energiu a vnáša svetlo do života a pomáha nám ľahko a pokojne vstúpiť do neznámeho nového sveta, zbaviť sa predsudkov.

Liečebné využitie:  Najväčším darom je možnosť vhľadu do príčin nerovnováhy. Napomáha stráviť všetko, čo je ťažko prijateľné. Súčasne uľahčuje i fyzické trávenie. Zbavuje organizmus toxických látok, odstraňuje bloky a napätie ako vo fyzickom, tak aj v jemnohmotnom, vyššom tele - vrátane zkornatenia ciev. Znižuje bolesť pri artritíde, problémoch s kĺbmi, kŕčoch a zraneniach. Čintamani elixír pôsobí blahodárne pri šoku. Zaháňa bolesť a zastavuje krvácanie. Má vynikajúci vplyv na krvný obeh. Zahrieva končatiny a dá sa použiť na zmenšenie zväčšenej prostaty.

Váha: 8g

 


Odporučiť priateľom:


Vypredaný produkt:
Zadajte e-mail a budeme Vás informovať o dostupnosti: