Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR

(5700497)

Kameň - Selenit surovina

Vypredané

Kameň - Selenit surovina

Rozmery cca / sú v popise

Šírka: 25 mm
Výška: 250 mm


Dodávateľ: SILVIO-KAMEŇ A ZDRAVIE
Druh tovaru: Minerál a polodrahokam
Oblasť použitia: Meditácia, Bioenergetika, Duchovný rozvoj, Liečenie
Vyhotovenie: MinerálPôvodná cena: 8.50 EUR
Naša cena: 7.65 EUR
Zľava: 10.00 %
Ušetríte: 0.85 EUR
Popis doplnkového tovaru:

 

 

ROZMERY cca: 250cm x 25cm x 20 cm / 110g

 

SUROVINA  / SELENIT

Dá sa napríklad aj použiť na vytvorenie ochrannej mriežky okolo domu a súčasne ho môžeme použiť na nastolenie pokoja v priestore, kam nemajú zasahovať vonkajšie vplyvy. Môžeme ho uložiť do všetkých kútov v dome. Veľký kus selenitu položený v dome vytvorí pokojnú a mieruplnú atmosféru.

 

 

Selenit podporuje životné zmeny, prečisťuje rozum, upokojuje neistotu a starosti, dodáva pokoj, posiľňuje schopnosti svojho nositeľa, reguluje preťaženie a nadmerné sebavedomie, podporuje vnútorný vývoj, láskavosť a intuíciu.

 

Otvára vnútorné bohatstvo osobných pocitov, snivú stránku podstaty osobnosti a zbavuje strachu. Selenit sa vyznačuje veľmi jemnými vibráciami. Do našich myšlienok vnáša jasnosť. Je to kameň, ktorý v nás pomáha udržovať hlboký pokoj. Je výborný na meditáciu, keď potrebujeme upokojiť naše myšlienky, emócie a naše telo.

 

Keď držíte v ruke selenit, môžete cítiť ako vydáva jemné vibrácie, môže vo vás posilniť telepatické schopnosti. Umožňuje prístup k anjelskému vedomiu a duchovnému sprievodcovi. Ponúka spojenie s vyšších svetelným telom a pomáha ukotviť ho v pozemských vibráciach. Jedná sa o jeden z nasilnejších krištálov.

 

 

Seleniť nesie v sebe informáciu o všetkom, čo sa kedy na svete udialo. Dosahuje aj do ďaľších životov a veľmi dobre poslúži, ak chcete zistiť, aký pokrok už máte za sebou. Súčasne odhaľuje plán, podľa ktorého sa odohráva váš súčasný život od chvíle, kedy ste opustili stav medzi životmi. Vyjaví vám všetky problémy, ktorých dôsledky na vás dosiaľ pôsobia a ukazuje ako ich najlepšie vyriešiť. Dá sa použiť aj na veštenie alebo na uistenie, čo presne sa odohralo v minulosti - ak máte z neho guľu. V duševnej rovine pomáha preniknúť k jadru vecí.

 

Mentálne ponúka upokojenie v čase stresu a pri zmätených situáciach, napomáha hlbšiemu pohľadu do vnútra. Prináša pochopenie dejom, ktoré sú v našom podvedomí. Dokáže rozptýliť a vyčistiť nevyspytateľné pocity a stavy.

 


Odporučiť priateľom:


Vypredaný produkt:
Zadajte e-mail a budeme Vás informovať o dostupnosti: