Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR

(5700207)

Ametyst Geóda - veľká

Ametyst Geóda - veľká

odber len na predajni

Šírka: 280 mm
Výška: 400 mm


Identifikácia: Len osobný odber !!!
Dodávateľ: PERLA
Druh tovaru: Drúza, Geóda
Oblasť použitia: Feng-šuej, Intuícia, Duchovný rozvoj, Meditácia
Vyhotovenie: Polodrahokam

Krajina pôvodu: Uruguay

Na sklade: 1ks
Pôvodná cena: 569.10 EUR
Naša cena: 512.19 EUR
Zľava: 10.00 %
Ušetríte: 56.91 EUR
Popis doplnkového tovaru:

AMETYSTOVÁ GEÓDA

Rozmery - V: 400mm, Š: 280mm, H:160mm

 

Kameň duchovnej čistoty a meditácie, most medzi nebom a zemou, telom - dušou a duchovnom. Je to mimoriadne mocný kameň s obrovskou ochrannou silou. Ma silné spirituálne vibrácie.

Jeho fialová farba vzniká harmonickým spojením protikladných energií farieb červenej a modrej. Má silu vniesť rovnováhu a stabilitu do vzťahu medzi mužom a ženou, harmonizuje milostný život. Ametyst je symbolom vnútornej čistoty, obetavosti a nezištnosti.

 

Ochraňuje pred negatívnym pôsobením iných ľudí takou formou, že premení psychický útok na lásku. Transformuje totiž nižšie typy energie na vyššie, na spirituálnej i éterickej rovine. Čistí auru. Pomáha pri neurotických prejavoch (hystéria, fóbia, zúrivosť) a epilepsii.

 

Odporúčanie podľa feng-shui: Ametyst bol vždy považovaný za kameň zamilovaných. Ak hľadáte lásku, umiestnite si túto ametystovú geódu do rohu vzťahov vo svojom byte alebo v dome.

 

Oblasť vzťahov sa nachádza vždy v tom najvzdialenejšom kúte bytu alebo miestnosti od vstupných dverí. Alebo si môžete geódu umiestniť vedľa postele. Do vnútra geódy položte kus prírodného bieleho krištáľu.

 

Ametyst spolu s krištáľom a ruženínom harmonizuje a zlepšuje medziľudské vzťahy. Má schopnosť pohlcovať elektromagnetický smog, úspešne blokuje geopatogénne zóny.

 

Čistenie: Ametyst čistíme (vybíjame) pod vlažnou vodou a dávame ho nabíjať na nepriame slnko, alebo na nočné svetlo. Na priamom slnku stráca farbu.

 

 


Odporučiť priateľom: