Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR

(5700195)

Náramok guličkový - Selenit 8mm

Novinka  

Náramok guličkový - Selenit 8mm

Šírka: 8 mm


Dodávateľ: PERLA
Druh tovaru: Náramok
Oblasť použitia: Mier, Duchovný rozvoj, Telepatia, Liečenie
Vyhotovenie: Minerál


Na sklade: 10ks
Pôvodná cena: 12.60 EUR
Naša cena: 11.34 EUR
Zľava: 10.00 %
Ušetríte: 1.26 EUR
Popis doplnkového tovaru:

Selenit podporuje životné zmeny, prečisťuje rozum, upokojuje neistotu a starosti, dodáva pokoj, posiľňuje schopnosti svojho nositeľa, reguluje preťaženie a nadmerné sebavedomie, podporuje vnútorný vývoj, láskavosť a intuíciu. Otvára vnútorné bohatstvo osobných pocitov, snivú stránku podstaty osobnosti a zbavuje strachu.

 

Selenit sa vyznačuje veľmi jemnými vibráciami. Do našich myšlienok vnáša jasnosť. Je to kameň, ktorý v nás pomáha udržovať hlboký pokoj. Je výborný na meditáciu, keď potrebujeme upokojiť naše myšlienky, emócie a naše telo.

 

Keď držíte v ruke Selenit, môžete cítiť ako vydáva jemné vibrácie, môže vo Vás posilniť telepatické schopnosti.

 

Umožňuje prístup k anjelskému vedomiu a duchovnému sprievodcovi. Ponúka spojenie s vyšším svetelným telom a pomáha ukotviť ho v pozemských vibráciach. Jedná sa o jeden z nasilnejších krištáľov.

 

 

Seleniť nesie v sebe informáciu o všetkom, čo sa kedy na svete udialo.

Dosahuje aj do ďaľších životov a veľmi dobre poslúži, ak chcete zistiť, aký pokrok už máte za sebou. Súčasne odhaľuje plán, podľa ktorého sa odohráva váš súčasný život od chvíle, kedy ste opustili stav medzi životmi. Vyjaví vám všetky problémy, ktorých dôsledky na vás dosiaľ pôsobia a ukazuje ako ich najlepšie vyriešiť.

 

 V duševnej rovine pomáha preniknúť k jadru vecí. Mentálne ponúka upokojenie v čase stresu a pri zmätených situáciach, napomáha hlbšiemu pohľadu do vnútra. Prináša pochopenie dejom, ktoré sú v našom podvedomí. Dokáže rozptýliť a vyčistiť nevyspytateľné pocity a stavy.


Odporučiť priateľom: