Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR

(5300417)

Parfém - Rose Amber tuhý prírodný

Novinka  

Parfém - Rose Amber tuhý prírodný

Gramáž parfému: 5g

Šírka: 38 mm
Výška: 65 mm


Dodávateľ: RYMER
Druh tovaru: Parfém
Oblasť použitia: Vonkajšie použitie, Zmysly
Vyhotovenie: Tuhý, Rastlinné oleje

Krajina pôvodu: India

Na sklade: 1ks
Pôvodná cena: 9.90 EUR
Naša cena: 8.91 EUR
Zľava: 10.00 %
Ušetríte: 0.99 EUR
Popis doplnkového tovaru:

ROSE AMBRA / tuhý parfém / RUŽA + AMBRA
Tuhý parfém v drevenej krabičke

Hmotnosť čistého parfému bez krabičky : 5 g


Ambra je vonná esencia pochádzajúca z Indie. Výroba má veľmi dlhú tradíciu, je miešaná ručne podľa starých a tajných receptúr. V dávnych dobách mala nahrádzať pravú veľrybiu ambru, ktorej cena bola vždy vysoká a dostupnosť problematická, jej vôňa ale vysoko žiadaná.

Skladá sa prevažne z včelieho vosku, živíc, driev exotických stromov a éterických olejov.  V prípade nami ponúkanej ambry sa jedná iba o prírodné produkty, neobsahuje tiež žiadnu živočíšnu ambru. Tak ako tá pravá, má aj táto ambra veľmi podobné účinky, dokáže nás zbavovať stresu a nervozity, odstraňovať psychické vypätie, upokojiť. Nesie v sebe tiež erotizujúce aspekty, dokáže vytvoriť jemnú a romantickú atmosféru pre milostné chvíle.  Jej pôsobenie je ako pohladenie pre dušu, dodáva nám pocit pokoja, domova a bezpečia.


Použitie: Možno ju použiť v byte, kancelárií, aj šatníku, kde nám príjemne navonia ošatenie, tiež umiestniť do automobilu na spríjemnenie ciest. V Indii sa často maličký kúsok rozotrite medzi prstami a natrie na kožu, najčastejšie na miesto tretieho oka či zápästie ruky. Privoňaním ku krabičke ambry alebo k zápästiu ruky, vôňa ambry posilní našu intuíciu a zmyslové videnie, odstráni stres a uvoľní našu dušu.


Odporučiť priateľom: