Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR

(5300415)

Parfém - Frankincense tuhá

Znovu v ponuke  

Parfém - Frankincense tuhá

Šírka: 38 mm
Výška: 65 mm


Dodávateľ: RYMER
Druh tovaru: Parfém
Oblasť použitia: Vonkajšie použitie, Zmysly
Vyhotovenie: Tuhý, Rastlinné oleje

Krajina pôvodu: India

Na sklade: 1ks
Pôvodná cena: 9.90 EUR
Naša cena: 8.91 EUR
Zľava: 10.00 %
Ušetríte: 0.99 EUR
Popis doplnkového tovaru:

FRANKINCENSE TUHÝ PARFÉM.

KADIDLO / AMBRA
 

Hmotnosť čistého parfému bez krabičky : 5 g

Vôňa: Príjemne balzamická, stredne ťažká, kvetinová, s dotykmi kadidla.

Krajina pôvodu: India.

Ambra je vonná esencia pochádzajúca z Indie. Výroba má veľmi dlhú tradíciu, je miešaná ručne podľa starých a tajných receptúr. V dávnych dobách mala nahrádzať pravú veľrybiu ambru, ktorej cena bola vždy vysoká a dostupnosť problematická, jej vôňa ale vysoko žiadaná. Skladá sa prevažne z včelieho vosku, živíc, driev exotických stromov a éterických olejov. V prípade nami ponúkanej ambry sa jedná iba o prírodné produkty, neobsahuje žiadnu živočíšnu ambru. Tak ako tá pravá, má aj táto ambra veľmi podobné účinky, dokáže nás zbavovať stresu a nervozity, odstraňovať psychické vypätie. Nesie v sebe tiež erotizujúce aspekty, dokáže vytvoriť jemnú a romantickú atmosféru pre milostné chvíle.

Jej pôsobenie je ako pohladenie po duši, dodáva nám pocit pokoja, domova a bezpečia. Možno ju použiť v byte, kancelárií aj v šatníku, kde nám príjemne navonia ošatenie, tiež umiestniť do automobilu na spríjemnenie ciest.

V Indii sa často maličký kúsok rozotrite medzi prstami a natrie na koži, najčastejšie na miesto tretieho oka ako prostriedok, posilňujúci našu intuíciu a zmyslové videnie. Môžete uvoľniť svoju dušu privoňaním ku zdobenej drevenej krabičke s ambrou.


Odporučiť priateľom: