Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR

(5200266)

Parfém Attar - VANILKA

Vypredané

Parfém Attar - VANILKA

Šírka: 56 mm
Výška: 101 mm


Dodávateľ: RYMER
Druh tovaru: Parfém
Oblasť použitia: Zmysly, Vonkajšie použitie, Meditácia
Vyhotovenie: Olej

Krajina pôvodu: India


Pôvodná cena: 8.90 EUR
Naša cena: 8.01 EUR
Zľava: 10.00 %
Ušetríte: 0.89 EUR
Popis doplnkového tovaru:

VANILKA

Sladko vanilková, hrejivo viacvrstvová a nežne romantická. Vôňa je jemná, sladko hrejivá a podmanivá s typickými a výraznými tónmi vanilky.

 

Slovo attar pochádza z arabčiny a znamená vône. Jedná sa o vysoko koncentrované prírodné vonné oleje, ktorých používanie sa datuje do doby pred piatimi tisíckami rokov, možno aj ďalej.

 

Tieto vône boli výsadou kráľov a kráľovien, aj v arabskom svete boli určené iba elitným rodinám. Počas vekov sa začali používať aj v hinduistických a budhistických meditačných praktikách, dosiahli ako hlboký duchovný rozmer, tak aj zmyselné potešenie a formy obetiny.

 

Tieto nealkoholické, unikátne oleje sú vyrobené z najkvalitnejších surovín a citlivo miešané a destilované tak, aby Vám priniesli pozitívne vibrácie lásky, šťastia, zmyselnosti i prosperity. Ich exotické vône Vás potešia po celý deň.

 

Zloženie: čisté esenciálne oleje a extrakty z kvetov a drevín. Pred použitím vyskúšajte možnú alergickú reakciu. Tento prírodný produkt nieje testovaný na zvieratách.

 

Objem 10 ml / vonný olej. Životnosť tohto oleja je veľmi dlhá, vydrží niekoľko rokov, vôňa je časom vyzretejšia.

 

 

Ich exotické vône môžete aplikovať priamo na kožu pomocou praktickej guľôčky, alebo (po odobratí guľôčky) kvapnúť do aromalampy.

 


Odporučiť priateľom:


Vypredaný produkt:
Zadajte e-mail a budeme Vás informovať o dostupnosti: