Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR

(5200221)

Parfém Attar - JIVA

Vypredané

Parfém Attar - JIVA

Šírka: 40 mm
Výška: 75 mm


Identifikácia: 14,8 ml
Dodávateľ: RYMER
Druh tovaru: Parfém
Oblasť použitia: Vzťahy a Láska, Šťastie, Zmysly, Prosperita
Vyhotovenie: Olej

Krajina pôvodu: India


Pôvodná cena: 22.00 EUR
Naša cena: 19.80 EUR
Zľava: 10.00 %
Ušetríte: 2.20 EUR
Popis doplnkového tovaru:

Vôňa - Jiva prináša dotyk jasmínu v jeho nebeskej jemnosti. Majestátne vôňa je plná subtílnej sladkosti, uhladenosti a pokoja. Ako tečúce vlny vás bude sprevádzať celým dňom v ľahko meditačnej a otvorenej nálade.

Slovo attar pochádza z arabčiny a znamená "vôňa". Jedná sa o vysoko koncentrované prírodné vonné oleje, ktorých používanie sa datuje do doby pred 5 000 rokov, možno aj ďalej. Tieto vône boli výsadou kráľov a kráľovien, v arabskom svete boli určené iba elitným rodinám. Počas vekov sa začali používať aj pri hinduistických a budhistických meditačných praktikách na dosiahnutie hlbokého duchovného rozmeru, ako aj zmyselného potešenia, a ako forma obety.

Tieto nealkoholické, unikátne oleje sú vyrobené z najkvalitnejších surovín a citlivo zmiešané a destilované tak, by vám priniesli pozitívne vibrácie lásky, šťastia, zmyselnosti i prosperity. Ich exotické vône môžete aplikovať priamo na kožu pomocou praktickej guľôčky, alebo ich (po odobratí guľôčky) kvapnúť do aromalampy. Ich vôňa vás bude tešiť celý deň.


Odporučiť priateľom:


Vypredaný produkt:
Zadajte e-mail a budeme Vás informovať o dostupnosti: