Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR

(4601750)

Lapač snov + mušle - Čierny/ 60 cm

Lapač snov + mušle - Čierny/ 60 cm

Šírka: 165 mm
Výška: 600 mm


Dodávateľ: INDIMEX
Druh tovaru: Lapač snov
Oblasť použitia: Bioenergetika, Ochrana, Feng-šuej, Energia Čchi
Vyhotovenie: Bavlna, Mušla, Látka


Na sklade: 1ks
Pôvodná cena: 7.90 EUR
Naša cena: 7.11 EUR
Zľava: 10.00 %
Ušetríte: 0.79 EUR
Popis doplnkového tovaru:

Lapače snov majú pôvod v kultúre severoamerických indiánov. Pre pôvodných obyvateľov Ameriky mal sen vždy veľký význam. Stalo sa pre nich tradíciou mať doma zavesený lapač snov.

 

Indiáni verili v to, že v noci k nám prúdia vzduchom dobré i zlé sny. V prúdení vzduchu voľne visiaci lapač chytá do svojej siete vznášajúci sa sen. Dobré sny poznajú cestu z otvorov v sieti a skĺznu po zavesených pierkach k spiacemu človeku. Zlé sny cestu nepoznajú. Zapletú sa do siete a zhynú s dotykom prvého ranného lúča slnka.

 

Výplet rámu - sieť – symbolizuje pavučinu. Pierka zavesené na ráme sú symbolom elementu vzduchu, dychu, ako esencie života. Ak sa narodilo v rodine dievčatko, lapač bol zdobený pierkami zo sovy, ktorá predstavuje múdrosť. Pri narodení chlapca používali orlie pierka, ako znak sily.

 

Z hľadiska feng-šuej slúži ako ochranný symbol a regulátor prúdenia energie. Používa sa na zamedzenie prílišného úniku energie tak, že sa zavesí do okna, alebo sa na spomalenie a rozptýlenie škodlivých energetických tokov.


Odporučiť priateľom: