Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR

(3900221)

Kalendár 2018 - Silové miesta Slovenska

Vypredané

Kalendár 2018 - Silové miesta Slovenska

Praktický nástenný - stolový kalendár 2016. Umenie plnohodnotného života.

Autor: Látalová Marta, Ing., Danajová Júlia
Jazyk: slovenský
Vydavateľ: Feng šuej inštitút
Kategória: Kalendáre, Diáre

EAN: 9788039002219
Krajina pôvodu: Slovensko
Formát: Brož., 44 strán, 295 x 265
Rok vydania: 2017


Pôvodná cena: 9.80 EUR
Naša cena: 9.11 EUR
Zľava: 7.00 %
Ušetríte: 0.69 EUR
Popis knihy:

Téma predchádzajúcich ročníkov kalendára a feng šuej diára sa ešte zďaleka nevyčerpala. Niektoré silové miesta môžu časom a rôznym pôsobením stratiť alebo zmeniť svoju energiu. Priebežne však vznikajú a objavujú sa nové, energeticky zaujímavé lokality. Aj v tomto 3. vydaní uverejňujeme 14 farebných fotografií, z ktorých môžete pocítiť silu a energiu týchto miest, alebo sa na svojich potulkách vydať priamo na miesto a vnímať ju naplno.
Prvá z nich je Kriváň - desiaty najvyšší vrch Vysokých Tatier.
Okrem popisov k fotografiám tu nájdete zaujímavé informácie z oblasti tradičného feng šuej a klasickej čínskej medicíny, praktické rady a recepty k stravovaniu podľa piatich elementov, ako aj odporúčania, ktoré vám pomôžu žiť zdravšie a spokojnejšie.
Špecifikom kalendária je, že v ňom uvádzame informácie o tom, na ktoré vybrané aktivity alebo činnosti je deň vhodný alebo nevhodný, prípadne, ktoré dni sú tzv. neutrálne a ich potenciál nie je zvlášť významný.
V kalendári ponúkame okrem fáz mesiaca aj základné informácie o postavení luny v príslušnom astrologickom znamení a jej vplyv na naše telo, emócie a všetko živé.
Rok zemského psa 2018 bude z pohľadu energií veľká zmena. Z jemnej ženskej tvorivej energie prejdeme do mužskej zemskej energie. Tvorba nám bude stále pomáhať realizovať sa, ale už to bude tvorenie viac praktické. Budeme mať pocit, že máme všetkého dostatok a zároveň sa objaví tendencia k väčšej lenivosti. Ale vieme, že bez tvrdej, poctivej práce nemôžeme očakávať výsledky. Je dobré sa zameriavať na spirituálnu stránku života. Skúsme odľahčiť preťažené myslenie meditáciami a pravidelným pohybom.Odporučiť priateľom:


Vypredaný titul:
Zadajte e-mail a budeme Vás informovať o dostupnosti:

Ďalej doporučujeme: