Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR

(145335)

Lunárny kalendár 2019 + Lunárne dni

Novinka   Novinka  

Lunárny kalendár 2019 + Lunárne dni

Autor: Jakubec Vladimír, Zjurnjajeva T. N.
Jazyk: slovenský
Vydavateľ: EUGENIKA
Kategória: Komplety, Kalendáre, Diáre, Astrológia

ISBN: 978-80-0145-335-3
EAN: 9788001453353
Krajina pôvodu: Slovensko
Formát: Brož., 144 strán, 290 x 235
Rok vydania: 2018

Na sklade: 2ks
Pôvodná cena: 13.60 EUR
Naša cena: 11.50 EUR
Zľava: 15.44 %
Ušetríte: 2.10 EUR
Popis knihy:

Jediný kalendár na trhu overený 50-ročnou praxou, vychádzajúci z vplyvov skutočných astronomických súhvezdí!

 

Vychádza najmä z diela nemeckej záhradníčky Márie Thunovej, ktorá skúmala vplyv kozmických telies na rastlinnú aj živočíšnu ríšu. To, „čo je práve na oblohe“ a čo má teda naozaj najúčinnejší aj merateľný výsledok, viedlo M. Thunovu k rozdielnej metóde výpočtov a zostavovania lunárneho kalendára. Súhvezdia na oblohe nie sú totožné s astrologickými znameniami zverokruhu. Skutočné, astronomické súhvezdia nezaberajú na oblohe presne 30°: sú rôzne veľké – zatiaľčo v astrológii sa ráta s rovnakými, 30-stupňovými súhvezdiami. Preto, v skutočnosti, môže byť Mesiac v jednom znamení aj tri dni, no v ďalšom iba jeden deň.

 

A práve to vytvára rozdiel, medzi naším kalendárom a inými kalendármi, ktoré sú zostavované podľa astrologických pravidiel.

 

Ale reálny a najúčinnejší vplyv na všetko živé má LEN skutočný "prechod" Mesiaca cez astonomické súhvezdia na oblohe, čo práve najpresnejšie zohľadňuje náš kalendár. Astrologický "tabuľkový" výpočet má odchylku aj niekoľko dní oproti skutočnému prechodu Mesiaca cez znamenia.

 

Vplyv Luny na výsadbu rastlín, ako aj na zber, ba dokonca i trvanlivosť či chuť plodov, na správanie sa hmyzu a zvierat, a v neposlednom rade tiež na zdravie a psychiku človeka dnes vieme využiť vo všetkom, čo robíme. Či už je to oblasť zdravia (plánovanie lekárskych zákrokov, pôsty, diéty, spôsob stravovania a pod.), starostlivosť o telo (kozmetika, vlasy, pleť...), naša celková vitalita, energia a emocionalita (duševný rast, relax, vzťahy, výkonnosť...), alebo práca v záhrade, poľnohospodárska činnosť či dokonca starostlivosť o domáce zvieratá.

 

Využite túto múdrosť aj vy!

 

Viac informácii nájdete na špeciálne vytvorenej stránke - TU, ktorá podrobne vysvetľuje výskum a metodiku tohoto unikátneho lunárneho kalendára.

 

 

Lunárne dni sa počítajú podľa postavenia Mesiaca. (Údaje, kedy je ktorý lunárny deň v aktuálnom roku, sú uvedené v stolovom Lunárnom kalendári od Eugeniky, ktorý vydávame každý rok). 

 

Lunárne dni sú zaujímavé svojím významom. Pôsobia v nich rôzne vplyvy. Počas rôznych lunárnych dní je vždy inak naladené či ovplyvňované naše telo aj psychika. Kniha sa zameriava nielen na pragmatické, ale aj na energetické a ezoterické významy lunárnych dní. Rôzne lunárne dni totiž predstavujú rôzne možnosti telesnej i duševnej očisty, práce na sebe, úspechu, riešenia vzťahov a pod. Počas rôznych lunárnych dní je tiež rozumné vykonávať rôzne činnosti. 
Úvodná časť knihy vysvetľuje celkovú podstatu a princípy filozofie aj praxe lunárnych dní a cyklov. Hlavná časť potom podrobne popisuje 30 lunárnych dní a ich vplyv či potenciál. Lunárne dni stojí za to poznať a brať do úvahy, pretože Luna má nezanedbateľný vplyv na život na Zemi!Odporučiť priateľom:

Ďalej doporučujeme: