Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR

(144764)

Nesladím

Nesladím

Prečo a ako sa zbaviť závislosti od cukru

Autor: Kutišová Angelika, Ollé Vladimíra
Jazyk: slovenský
Vydavateľ: MOTÝĽ
Kategória: Zdravý životný štýl, Výživa, Zdravie

ISBN: 978-80-8164-119-0
EAN: 9788081641190
Krajina pôvodu: Slovensko
Formát: Viaz., 335 strán, 135 x 205
Rok vydania: 2017

Na sklade: 1ks
Pôvodná cena: 11.90 EUR
Naša cena: 10.23 EUR
Zľava: 14.00 %
Ušetríte: 1.67 EUR
Popis knihy:

Ste závislí od sladkého?

Návod, ako sa tejto závislosti zbaviť a zároveň si očistiť telo aj myseľ a vykročiť k zdravšiemu a spokojnejšiemu životu, vám teraz prináša kniha Nesladím.
Na jednej strane, je úprimnou výpoveďou autoriek, ktoré samy boli ­závislé. Na druhej strane, predstavuje krok za krokom stratégiu, ako sa tejto závislosti zbaviť.
V knihe Nesladím sa nedozviete len to, ČO nemáte jesť, ale zistíte aj to, AKO sa svojej závislosti od nezdravých potravín účinne zbaviť.

Chceli by ste sa dozvedieť ako závislosť od sladkého vzniká?
Motivačná príručka je obohatená o skutočné príbehy autoriek knihy ako aj úspešnej absolventky projektu Nesladím. Mnohí z čitateľov sa v nich určite nájdu a nechajú sa inšpirovať.
Okrem toho sa naučíte piecť pravý kváskový chlieb, čítať etikety na výrobkoch, pripravovať si zdravé domáce jedlá ­alebo maškrty bez cukru a jeho náhrad.
Čaká vás dvanásť týždňov cieleného procesu zmeny životného štýlu a postupné obmedzovanie sladenia až po jeho úplné vynechanie. Nielen, že sa oslobodíte od závislosti, ale začnete viesť aj zdravší život.
Spolu so závislosťou od sladkého sa zbavíte prebytočnej hmotnosti, budete mať stabilnejšiu a lepšiu náladu, viac energie, krajšiu pleť, iskru v očiach a jasnú myseľ.
Presvedčte sa, že aj bez sladkého sa dá žiť!

Carpe diem s Nesladím.Odporučiť priateľom:

Ďalej doporučujeme: